JENDA PO NÁVRATU DOMŮ: Prozradil, že po návratu z ostrova se musel přestěhovat!

Publikováno 1. 3. 2018
Zdroj: TV Nova

Jenda je první, kdo se musel rozloučit s Robinsonovým ostrovem. Po návratu z Filipín se rozpovídal o svých pocitech ze hry, reakci rodiny a prozradil i velkou změnu v jeho životě.

Přehrát poslední díl

Ačkoli je rád, že je doma, brzký odchod Jendu mrzí. Robinson odešel na Ostrov vyhnanství ihned po první kmenové radě. Po třech dnech hladovění se o záchranu v soutěži postavil Karlovi, který ho s velkým náskokem porazil a poslal domů.

 

Robinsonův ostrov- duel
Zdroj: Nova.cz

Právě izolace na Ostrově vyhnanství Jendu mrzí nejvíc, neboť si pořádně nezahrál. „Na ostrov bych se asi vrátil, ale jen kvůli hře. Hrozně mě mrzí, že jsem si nemohl zkusit soutěže častěji,“ řekl Jenda. Návrat domů prý proběhl v klidu. Jenda příjezd komentuje s úsměvem: „Všichni mě podpořili, věděli jaký jsem a jak jsem mohl hru hrát. Nikdo mě nehanil.“ 

Robinsonův ostrov - Jenda a Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Jenda a Karel

Jenda po soutěži pokračuje ve studiu vysoké školy a dle jeho slov mu účast v soutěži nijak výrazně život nezměnila. „Zážitek, super zkušenost, ale v životě to nijak nepociťuju. Jedině mě lidi trochu poznávají, občas fotka nebo podpis,“ popisuje svůj život bývalý Robinson. Na otázku co je v Jendově životě nového, nadšeně odpovídá: „Přestěhoval jsem se! Je ze mě Pražák. Uvidíme, co život přinese dál.“ Více se dozvíte ve videu.


Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

chm Nova.cz