CELÝ 8. DÍL: Vyčerpávající souboj o odměnu i první duel na Ostrově vyhnanství!

Aktualizováno 1.3. 2018 11:16
Robinsonův ostrov - 8. díl
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 8. díl

V osmém díle Robinsona diváky čekaly hned dva souboje! Nejdříve se proti sobě postavily kmeny Manobo a Kalinga. Na vítěze čekala lákavá odměna – steaky! Velké drama zažili také Jenda a Karel, které čekal fyzicky náročný duel. Po něm musel jeden z nich ostrov nadobro opustit. Kdo to byl?

Přehrát poslední díl

Osmý díl reality show Robinsonův ostrov přinesl hned dva velké a napínavé souboje. Jeden z nich mezi sebou svedly kmeny Manobo a Kalinga, které bojovaly o odměnu v podobě steaků. Tato soutěž byla opravdu fyzicky náročná a pro všechny zúčastněné velmi vyčerpávající. Vítězem se nakonec stal opět kmen Manobo, který ještě neprohrál ani jednu ze soutěží.

Robinsonův ostrov - 8. díl - 6
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 8. díl

Velmi napínavý byl také duel mezi Jendou a Karlem, kteří mezi sebou bojovali o setrvání na Ostrově vyhnanství a možné vrácení do samotné hry. Oba dva se velmi snažili, ale Karel si získal hned na začátku velký náskok, který mu vydržel až do konce. Robinsonův ostrov musel tedy jako první definitivně opustit mladý student Jenda. 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 8. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 8. díl - 8

Hodnocení:

Jak Jenda hodnotí svoji účast v soutěži? To se dozvíte v online pořadu Jak to vidí Robinsoni II, na který se můžete podívat ZDE!

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don