CELÝ 12. DÍL: Zinino důležité rozhodnutí i druhý duel na Ostrově vyhnanství!

Aktualizováno 14.3. 2018 23:13
Robinsonův ostrov - 12. díl - 11
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - 12. díl

Na Ostrově vyhnanství se odehrál již druhý duel, tentokrát mezi Janinou a Karlem. Kdo z nich souboj prohrál a musel soutěž definitně opustit? A koho ze svého kmene poslala Zina k soupeřům? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Zina již před časem dostala do svých rukou velkou moc – musela rozhodnout o tom, kterého spoluhráče ze svého kmene Manobo pošle ke svým soupeřům do kmene Kalinga. Jedna z nejstarších účastnic dlouho váhala. Nakonec zvolila Jardu, který musel ve dvanáctém díle reality show Robinsonův ostrov opustit svůj kmen a odejít k protihráčům. V kmeni Kalinga ho však přivítali s nadšením, protože doufají, že právě díky svalnatému Jardovi budou mít větší šanci v soubojích vyhrávat.

Robinsonův ostrov - 12. díl - 12
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 12. díl

Velké drama zažili také Janina a Karel na Ostrově vyhnanství, kde tuto dvojici čekal duel, po kterém jeden z nich opustil soutěž nadobro. Tento souboj byl složený ze dvou částí - fyzické a logické. Na začátku hry získal Karel ve fyzické části souboje nad Janinou značný náskok. Ten ale ztratil v momentě, kdy došlo na skládačku.

Robinsonův ostrov - 12. díl - 4
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 12. díl

Tu se Karlovi složit nepodařilo a Janina ji naopak měla složenou během chvilky. Druhým hráčem, který musel definitivně opustit Robinsonův ostrov, je tedy Karel. Janina si s sebou zpátky na Ostrov vyloučení odnesla navíc rýži, mouku a hrnec na vaření. Jak se jí bude dařit dál? A podaří se jí vrátit zpátky do hlavní hry?

110

GALERIE: Robinsonův ostrov - 12. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 12. díl - 7

Hodnocení:

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don