CO V TV NEBYLO: Nebezpečná zábava na Ostrově vykoupení! Málem to skončilo ošklivým zraněním

Publikováno 19. 4. 2018
Zdroj: TV Nova

Po poslední kmenové radě se přidal do party na Ostrově vykoupení Ondra, kterého Dominik s Jardou srdečně přivítali. Podívejte se, jak si toto trio odpadlíků krátí volné chvíle!

Přehrát poslední díl

Dominik i Jarda přivítali Ondru s otevřenou náručí. Trojice Robinsonů spolu držela od prvního dne, ale jejich aliance se pomalu rozpadla. Jejich přátelství ovšem posílilo a nyní si proto své společné chvíle velmi užívají. Tři bývalí členové kmene Manobo teď mají konečně možnost rozjet na Filipínách ničím nerušenou pánskou jízdu. Trojice odpadlíků si krátí čas všemožnými aktivitami, které jsou někdy dokonce velmi nebezpečné!

Robinsonův ostrov - 22. díl - 1
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 22. díl

Svalovci, kteří dovedli kmen Manobo k několika vítězstvím, odhalili, že nakonec takoví sportovci nejsou. Dominik s bambusovou tyčí v ruce vybídl ostatní, aby mu nadhodili provizorní "míček". Ondra svým prvním nadhozem málem zranil Dominika, který byl z rány šokován natolik, že se do míčku již nedokázal trefit. Nakonec svoji snahu vzdal a hodil pálku po Ondrovi. Ostrovní verze baseballu se tak proměnila v přehlídku prázdných nadhozů a plácaní ve vodě. Více ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

chm