Houževnatá Blanka: Navzdory vážné nemoci se přihlásila do Robinsona, a kvůli soutěži se dokonce naučila plavat!

Aktualizováno 30.1. 2018 13:03
Zdroj: TV Nova

Jednou ze soutěžících reality show Robinsonův ostrov je i podnikatelka Blanka, která se kvůli soutěži naučila dokonce plavat. Před odjezde na ostrov překvapila – co jí tam bude nejvíce chybět?

Přehrát poslední díl

Dvaapadesátiletá Blanka z Uherského Hradiště se kvůli Robinsonovu ostrovu naučila plavat. Přihlásila se už do první řady, ale tehdy právě kvůli plavání nepostoupila do užšího výběru. Mnozí se jistě budou podivovat nad jejím netradičním vzhledem – proč nemá vlasy? Blanka trpí nemocí zvanou Alopecie areata. „Jde o ztrátu vlasů, obočí a řas, což je pro ženu v dnešní době velmi těžká zkušenost. Chtěla bych všem ženám ukázat, že i s takovou nemocí se dá bojovat a vyhrát.“

 

Na hlavě má Blanka vytetovaného kolibříka. „Je pro mě symbolem svobody a odpoutání se od své nemoci.“ Říká o sobě, že je rázná, sebevědomá a bláznivá. Svému kmeni chce být prospěšná především zkušenostmi, pracovitostí a pílí!

 

Doplave si podnikatelka s farmářským krámkem pro vítězství, nebo půjde i se svými zkušenostmi brzy ke dnu?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka

Jméno: Blanka Otrubová

 

Věk: 52

 

Zaměstnání: podnikatelka (farmářský obchod)

 

Bydliště: Uherské Hradiště

 

Rodinný stav: zadaná

 

Koníčky: cestování, rybaření, rodina

 

Tři slova, která mě vystihují: rázná, obětavá, vztahovačná

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Do Robinsonova ostrova jsem se přihlásila z touhy po dobrodružství. Lákala mě tahle krajina i soutěž jako taková a v neposlední řadě samozřejmě i peníze. Také jsem chtěla ženám, které trpí stejnou nemocí jako já (Alopecia areata – ztráta vlasů, obočí a řas), ukázat, že se nemusí ničeho bát.

 

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Sirky, deku a pláštěnku.

 

Čeho se nejvíce bojím: Obávám se netaktnosti lidí.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jednou to musí padnout i na ženskou, tak proč by jednou nemohla být Robinsonkou žena.

 

Vlastnost, která mi pomůže k vítězství: Určitě je to houževnatost. Chtěla bych využít tuhle jedinečnou možnost a vyhrát.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Prospěšná svému kmeni bych chtěla být především svými zkušenostmi, praktičností, pracovitostí a pílí.

 

Má největší slabost: Jsem docela urážlivá, věci často vztahuji na sebe.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Na ostrově mi bude nejvíce chybět kafe.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Na Robinsonův ostrov se snad připravit ani nedá. Jen co se týče fyzičky – naučila jsem se kvůli této show plavat.

 

Co bych udělala s výhrou: Pokud vyhraju, tak jelikož mám širokou rodinu, budu investovat hlavně do ní. Část výhry bych chtěla věnovat na charitu v Uherském Hradišti. Část bych chtěla použít také na další dobrodružství, tedy na cestování.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Knihu o mnichovi, který prodal své Ferrari.

Robinsonův ostrov - Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Blanka

Tetování: Tetování mám na zádech, na rameni a na hlavě. To nejdůležitější je pro mě kolibřík na hlavě, je pro mě symbolem svobody a odpoutání se od mé nemoci.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Rodině bych vzkázala: Jsem ráda, že jsem tady. Užiju si to a nemusíte se o mě bát, protože jsem v pořádku.

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova