DRSNÝ BIZON: Před Robinsony odhalil svou druhou tvář a nekompromisně na ně řval! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Bizon se ráno probudil a měl opravdu zajímavou náladu, kterou zaskočil celý svůj kmen. Proč na ostatní začal nekompromisně řvát?

Přehrát poslední díl

Hráči v kmeni Kalinga od začátku tvrdili, že jsou skvělá parta, která si velmi rozumí, ale i přesto nedokážou porazit své soupeře z kmene Manobo. V předešlé soutěži o odměnu se jim ale podařilo prolomit jejich smůlu a poprvé své protivníky porazili  – na svůj ostrov si tak odnesli jablka, vafle s javorovým sirupem a ovocný džem.

Robinsonův ostrov - 10. díl - 13
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 10. díl

Tyto dobroty je naplnily obrovskou energií, což se odrazilo také na jejich náladě, kterou diváci již brzy uvidí v jedenácté epizodě reality show Robinsonův ostrov, kde se Bizon rozhodne připravit pro své spoluhráče rozcvičku v zajímavém stylu. „Kalinga! V řad nastoupit! Potichu! Bude rozcvička!“ křičel na celý kmen nejstarší účastník na Robinsonově ostrově, který celou situace pojal velmi vtipně a všechny ostatní tak velmi pobavil.

Robinsonův ostrov - Bizon
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Bizon

„Rozcvička byla skvělá. Bizon teda zaválel,“ hodnotila jeho výkon Káťa. Stejný názor sdílel také Radim: „Náš kmen je ideální. Já jsem skutečně rád, že jsem zrovna v tomto kmeni, protože tahle nálada bylo to, v co jsem doufal a vůbec jsem si nepředstavoval, že bych tohle mohl v této hře zažít, takže super.“ Jaká nálada bude panovat v kmeni Kalinga dále? A začne nyní více vyhrávat?

 

To se dozvíte v premiérových dílech reality show Robinsonův ostrov, které můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don