Barbína vám ukáže!

NIKOL

Aktualizováno 4.4. 2018 14:03
Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Témata:

Nikol Gremplewská
Fitness trenérka
25 let

Pětadvacetiletá Nikol z Karviné vzbuzuje na první pohled dojem křehké barbíny. Proti tomu chce na ostrově bojovat. „Ukážu všem, že na to mám! A taky chci nakopat zadek mému bývalému příteli, který se do Robinsonova ostrova taky přihlásil, neúspěšně.“

 

Těžký rozchod Nikol nastartoval a v soutěži plánuje zůstat co nejdéle. Dokonce prošla expresním kurzem přežití, ale stihla pouze teoretickou část. „Chci změnit svůj osud.“ Největší slabinou fitness trenérky, která také ráda píše knihy, je strach z pavouků. „Když vidím pavouka, dostanu skoro infarkt. Většinou se jim snažím vyhnout.“

 

Pomůže Nikol účast v náročné show zapomenout na ex-přítele, nebo jí velké odhodlání podlomí kolena hned v úvodu hry?

 

Jméno: Nikol Gremplewská

 

Věk: 25

 

Zaměstnání: fitness trenérka

 

Bydliště: Karviná

 

Rodinný stav: po rozchodu

 

Koníčky: psaní knížek, cyklistika, móda

 

Tři slova, která mě vystihují: starostlivá, obětavá, dokonalá

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Do Robinsonova ostrova jsem se přihlásila, abych si splnila sen. Už od doby, kdy jsem začala sledovat americkou verzi, jsem se chtěla přihlásit. Další motivací bylo to, že se hlásil i můj bývalý přítel a chtěla jsem mu tak nakopat zadek.

 

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Celta, mačeta, křesadlo.

 

Čeho se nejvíce bojím: Kromě vyřazení se nejvíc bojím pavouků. Když vidím pavouka, dostanu skoro infarkt. Většinou se jim snažím vyhnout.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Zahraniční verzi sleduju už roky, byla jsem na teoretickém kurzu přežití. Pokud nebudu mít opravdu velkou smůlu, mohla bych přežít dlouho.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Budu se snažit být co nejvíc prospěšná. Vše obstarávat, rozdělat oheň, prostě se o ně starat, tak jak to dělám v běžném životě.

 

Má největší slabost: Nějaké slabiny určitě mám, ale nevím, zda se projeví tady ve hře. Kdybych hledala, tak bych řekla, že jsem náladová. To je asi vše.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Postel.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Zkoušela jsem si kurz přežití, ale stihla jsem jen teorii.

 

Co bych udělala s výhrou: Něco bych dala mamce, ona mi taky finančně pomohla. Něco blízkým a ráda bych si zajela na dovolenou. Pak bych investovala taky do zkrášlení, abych se sebou byla spokojená a cítila se lépe. Uvažuji o plastické operaci prsou a nosu.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Vzala jsem si kamínek na kůži. Je to tygří oko, které dodává sílu a mám jej od dědy.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Rodině bych vzkázala, ať se o mě nebojí, že jsem v pořádku a že se tu mám dobře.

TV Nova