Hraju hop nebo trop

MARTINA

Aktualizováno 31.5. 2018 01:46
Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

Martina Fialková
Servírka
26 let

Šestadvacetiletá Martina z Prahy se na Robinsonově ostrově nejvíce bojí hladu a momentu, kdy půjde na velkou. „Tuhle reality show sleduju od svých deseti. Chci zažít dobrodružství a zjistit, jestli dokážu vyjít s cizím lidmi a zvládnout fyzickou zátěž.“

 

Na účast v show se připravovala různými způsoby. „Nejdříve jsem zvolila taktiku hladovění, pak jsem ale usoudila, že to pro mě není dobré, a pořádně jsem se napapala. Cvičit jsem chodila běžně, tak jak jsem zvyklá.“ Martina by si ráda splnila sen a výhru použila na otevření vlastního baru. „Třeba vymyslím na ostrově nějaký nový koktejl.“

 

Podaří se servírce z baru přežít hladovění na ostrově, nebo jí soutěžící namíchají koktejl intrik a zákeřností, kterému podlehne?

 

Jméno: Martina Fialková

 

Věk: 26

 

Zaměstnání: servírka

 

Bydliště: Praha

 

Rodinný stav: zadaná

 

Koníčky: hudba, wakeboard, party

 

Tři slova, která mě vystihují: bláznivá, náladová, naivní

 

Proč jsem se přihlásila do Robinsonova ostrova: Tuto reality show sleduji asi od deseti let, a když jsem zjistila, že taková příležitost je i u nás, neváhala jsem ani minutu. Jsem tu kvůli dobrodružství, zajímá mě, jestli zvládnu vyjít s cizími lidmi a vyrovnat se s fyzickou zátěží.

 

Tři věci, které bych si vzala na ostrov: Můj přítel, pes a zubní kartáček.

 

Čeho se nejvíce bojím: Nebojím se ničeho, ani zvířat. Upřímně se asi nejvíc bojím toho, až půjdu na velkou.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem dobrodruh a dřímá ve mně takový malý Robinson. Od malička jsem jezdila na tábory a na chatu, kde netekla voda, takže to prostě zvládnu.

 

Proč mi k vítězství pomůže práce servírky: K nám do práce chodí spousta rozličných lidí, se kterými často není úplně jednoduché vyjít. A třeba tu vymyslím i nějaký nový koktejl.

 

Čím budu prospěšná svému kmeni: Svému kmeni budu prospěšná svou pozitivní náladou. Myslím, že ani po fyzické stránce na tom nejsem vůbec špatně, k problémům se stavím kreativně.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: Přítel. Jsme zvyklí být spolu každý den a být bez něj je divné.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravovala: Nejdřív jsem na zkoušku zvolila taktiku hladovění, pak jsem ale usoudila, že to není dobré, tak jsem se pořádně napapala. Cvičit jsem chodila běžně, tak jak jsem zvyklá.

 

Co bych udělala s výhrou: Z výhry bych určitě nejdříve poplatila dluhy. Nechala bych se s přítelem pořádně potetovat. Rodičům i sestře s rodinou bych dala peníze na nějakou hezkou dovolenou. S přítelem bych si dozařídila byt a také bychom někam vyrazili.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Beru si s sebou zápisníček, do kterého bych si chtěla zapisovat zkušenosti a věci, které třeba nebudu moct říct nahlas.

 

Tetování: Na levé ruce mám vytetované křídlo, to jsme si nechali udělat s přítelem stejné. Pravou paži mám pokrytou takovým mišmašem: mám ráda námořnictví, takže tam mám piráty, starou mapu a tak.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Ať se o mě nebojí, že do toho dám maximum a pokusím se tu udržet zuby nehty co nejdéle. Rozhodně ale nebudu dělat nic, co by mi bylo nepříjemné, třeba lhát. A že je mám všechny moc ráda.

TV Nova