JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Účastníci reality show naznačili, co se dělo mimo kamery

Aktualizováno 6.2. 2017 23:34
Zdroj: Nova.cz

Za co se Míla s Luckou modlili? Jaký problém měl Kuba s Mílou na ostrově? To a jedno velké překvapení na konec! Sledujte nejnovější díl talkshow Jak to vidí Robinsoni!

Jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova přináší do České republiky největší dobrodružnou reality show v její historii – Robinsonův ostrov. Ale to není vše. Všichni soutěžící, kteří prošli peklem tropického ostrova, svolili, že o svých zážítcích budou mluvit před kamerou i pár měsíců po natáčení. Exkluzivní talkshow Jak to vidí Robinsoni provází diváky televize Nova po celou reality show.
 

Jak prožívali natáčení jeho přímí účastníci? Chcete vědět, jak se na díly Robinsonova ostrova dívají sami Robinsoni? Jak Robinsoni reagují, když vidí sami sebe na televizní obrazovce? Podívejte se na talkshow, kterou vás provede jeden z účastníků extrémní soutěže – Martin Vévoda.
 

V 7. pokračování budou hodnotit nečekaný přesun mezi týmy, drsné spoutání rukou a také se vypraví za věrnými fanoušky. Sledujte Jak to vidí Robinsoni!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

CELÝ 7. DÍL: Soutěž o odměnu byla divoká! Následovalo spoutání soutěžících i krádež členů druhého kmene!

VIDEO: Kačka půl roku po natáčení Robinsona. Vypadá úplně jinak a už ví, jak mohla odvrátit odstoupení!