BÁLA JSEM SE, ŽE UMŘU! Petra prozradila, jak přežila ve filipínské nemocnici... Jaké obrovské tajemství tahle kráska skrývá?

Publikováno 20. 3. 2017
Zdroj: TV Nova

Tajemství Petřina obrazu, falešná Nika, Radovan nadšený z občerstvení, ale také velké Petřino tajemství! Dnešní díl show Jak to vidí Robinsoni bude opravdu stát za to!

Přehrát poslední díl

Tentokrát se v zábavné show Jak to vidí Robinsoni objeví dva velmi oblíbení soutěžící – Radovan a Petra! Radovana měli všichni rádi zejména ze začátku soutěže, Petra si svou popularitu musela tvrdě vybojovat. Jak se ti dva snesou v jedné malé místnosti? Petra si stěžovala na to, že Radovan pořád křičel. Na druhou stranu mu za to v show Jak to vidí Robinsoni poděkovala! Čím pro ni byl Radovanův křik dobrý?

 

Petra nyní také konečně mohla okomentovat, jak to má s Nikou! Opravdu se tak nenávidí? Podívejte se, co si píšou, tohle vás určitě překvapí! Mnohem větším překvapením ale bude, co na Petru ví Radovan… A děsí se toho i samotná Petra… Bude to velké a národ prý nebude chápat!

 

Ačkoliv to chvilku vypadalo, že vedení celé show Jak to vidí Robinsoni převzali Radovan s Petrou, Martin měl také možnost se projevit. Co záviděl Zdeňkovi?

 

A nakonec se Radovan v show Jak to vidí Robinsoni dočkal originálního pohoštění – skoro jako by byl na ostrově!

 

Na napínavou show Robinsonův ostrov se nezapomeňte dívat každé pondělí a středu. A po skončení show v televizi vás čeká Jak to vidí Robinsoni na Nova.cz!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Hrůzný zážitek z filipínské nemocnice! Petřin zdravotní stav byl vážnější, než jste mysleli!

VIDEO: Robinsonův ostrov zasypal sníh. Na tento souboj o imunitu jen tak nezapomenete!

TV Nova