FOTO: Další Robinsonka šla pod kudlu! Bára vyplnila dekolt pevnými dvojkami

Aktualizováno 29.06.2019

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova

Ve druhé řadě reality show Robinsonův ostrov se objevila celá řada krásných žen, které by z fleku mohly být modelkami. Jedna z nich skutečně jako modelka pracuje. Blondýnka Bára přesto nebyla se svým tělem spokojená a rozhodla se to změnit – podobně jako jiná účastnice reality show před ní se vrhla pod kudlu.

Bára již předtím, než se objevila v televizi, pracovala jako modelka. O zakázky neměla nouzi. I přesto nebyla se svým tělem spokojená, proto se to rozhodla změnit a nechala si zvětšit ňadra.

Zdroj: TV Nova

Barbora chtěla operací podpořit svou rozvíjející se ženskost. Augmentaci podstoupila symbolicky na prvního máje. Vzhledem k její štíhlé postavě se s doktorem Ondřejem Měšťákem domluvili na menších implantátech a částečném doplnění dekoltu vlastním tukem, aby vše působilo co nejvíce přirozeně. Jak se to povedlo, můžete posoudit v galerii.

Ona sama je rozhodně spokojená: „Rozhodně se nestydím o tom mluvit, takhle veřejně, mně osobně to dopomohlo k lepšímu pocitu ze sebe sama a jestli tohle moje sdílení pomůže někomu dalšímu, kdo o podobném zákroku uvažuje, tak jedině dobře,“ napsala na svém instagramu.

Zdroj: Instagram

Povedla se změna? Líbí se vám Bára s novým poprsím více než předtím?


Což takhle dát si víno - 3. díl