Vítězi první řady Robinsona museli lékaři zlomit ruku! Bylo to pro dobrou věc

Aktualizováno 03.06.2019

Robinsonův ostrov, Marek Orlík, zlomená ruka, 00
Zdroj: Instagram Marka Orlíka

Fanouškům Robinsonova ostrova a krásných mužů zajisté neuniklo, že vítěz první řady této reality show Marek Orlík před pár měsíci přišel k úrazu. O své zranění se podělil na Instagramu. Co se fešnému blonďákovi přihodilo?

Marek byl zrovna na cestách po Dominikánské republice, když se mu stala tato nemilá událost. Namísto mořských radovánek v Karibiku musel znenadání řešit nepříjemný problém – zlomenou ruku. Jak se celá věc odehrála? „Víte, byl jsem u bazénu, uklouzl jsem a bylo to,“ sdělil sympatický mladík prosté vysvětlení.

Zdroj: Instagram Marka Orlíka

Na první pohled banální úraz má ale zajímavé pozadí. Blízký zdroj z Markova okolí prozradil, že celá situace probíhala trochu jinak. Podle všech informací se Marek připletl do jakési vášnivé debaty mezi mužem a ženou, která vyústila až v pěstní souboj. Akční gentleman se jal něžné pohlaví bránit, ovšem právě na to doplatil. Pěstní souboj mezi ním a druhým mužem skončil jeho zlomenou rukou poté, co ho udeřil vší silou do obličeje.

Zdroj: Instagram Marka Orlíka

Markovi sádru po třech měsících před čtyřmi dny sundali. V Dominikánské republice mu ji totiž špatně srovnali, a tak ho po příjezdu do Česka čekala nepříjemná návštěva nemocnice – kost mu museli zlomit znovu, aby srostla správně. Ať už Marek uklouzl, nebo se připletl do strkanice, snad si na nějaký čas vybral své bolestné a jeho následující cesty se obejdou bez zranění!


Což takhle dát si víno - 3. díl