Rošťácký pohled má stále! Poznáte Robinsona na fotce?

Aktualizováno 03.06.2019

Robinson - Martin Složil

Úsměv od ucha k uchu a bezstarostné radovánky v moři. Již jako malý kluk si dokázal života užívat naplno. Optimismus tento chlapec neztratil ani v dospělosti. Právě přátelská povaha a dobrá nálada mu dopomohly k úspěchu v drsné reality show. Poznali jste, kdo je na fotce?

Předtím, než se do reality show přihlásil, trávil svůj čas v daleké Austrálii, kde cestoval a hlavně si užíval svého oblíbeného koníčku – surfingu. Kromě surfingu má rád hraní na kytaru a svého psa. Jako svoji největší slabinu uvedl čokoládu.

Zdroj: Nova.cz

Určitě jste již poznali, že se jedná o vítěze druhé řady Robinsonova ostrova – Martina Složila. Úspěch v této drsné reality show mu změnil život a to nejen tím, že si odnesl pohádkovou výhru v podobě dvou a půl milionů korun. Z bezstarostného mladého muže se rázem stala známá osobnost, kterou lidé poznávají na ulici. Martin se však vůbec nezměnil a stále má úsměv na tváři. Neztratil nic ze svého optimismu a života si užívá naplno, což mohou jeho fanoušci vidět i z jeho účtu na instagramu, kde sdílel fotky z dovolené se svojí přítelkyní, herečkou Jenovéfou Bokovou.


Což takhle dát si víno - 3. díl