VIDEO: Druhý český Robinson usilovně pracuje na velké novince. Již brzy o něm uslyšíte!

Aktualizováno 25.10.2018


Od finále druhé řady reality show Robinsonův ostrov uběhly téměř čtyři měsíce. Co se od té doby změnilo v životě druhého českého Robinsona Martina Složila?

„Určitě přišly nové příležitosti a spousta nových možností. Samozřejmě jsem našel spoustu nových přátel, našel jsem lásku, ale všech svých přátel si vážím a mám je rád, takže ti zůstávají,“ prozradil nejsilnější hráč druhé řady Robinsona, když se snažil uniknout z laboratoře Rudolfa II. na únikové hře ve sklepení u Karlova mostu.

Zdroj: Instagram

V Martinovi dřímá mimo jiné i pěvecký talent a právě zpěvu se nyní intenzivně věnuje. Objeví se snad na české pěvecké scéně brzy nová hvězda? „Chodím zpívat, jak nejvíc to jde. Chodím dvakrát týdně minimálně na dvouhodinovky. Mám skvělou učitelku, rozezpíváváme se a potom pracujeme na písničkách.“
Zdroj: TV Nova

A nejen, že Martin chodí na lekce zpěvu, překládá také malou knihu a na jaře příštího roku chystá jednu velkou spolupráci. „Právě se mi vrátil kamarád z Anglie, který sám zmínil nápad, který jsme měli spolu už pár let zpátky, že si založíme kapelu. Tak doufám, že nám to vyjde!“ prozradil své plány do budoucna.

Na zimu plánuje sympatický surfař utéct do tepla. Kam se chce vydat? Na další novinky ze života druhého českého Robinona se podívejte ve videu!
Zdroj: Profimedia


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nová posila Tvojí tváře? Zina z Robinsonova ostrova předvedla unikátní pěvecký výkon. VIDEO
Nová posila Tvojí tváře? Zina z Robinsonova ostrova předvedla unikátní pěvecký výkon. VIDEO

UŽ TEHDY BYL FEŠÁK: Poznáte Robinsona na fotce z dětství? Na ostrově jste ho milovali!
UŽ TEHDY BYL FEŠÁK: Poznáte Robinsona na fotce z dětství? Na ostrově jste ho milovali!