Nová posila Tvojí tváře? Zina z Robinsonova ostrova předvedla unikátní pěvecký výkon. VIDEO

Aktualizováno 22.09.2018


Už v soutěži Robinsonův ostrov Zina prokázala, že se ničeho nebojí a do všeho skočí po hlavě. Důkazem je i její nejnovější profesní ambice. Čím své fanoušky překvapila?

Nejdříve to vypadalo, že Zina nemá na Robinsonově ostrově šanci na úspěch. Cílevědomá žena ale rozehrála sociální hru, díky které se dostala skoro až do finále. Od skončení soutěže ale uběhlo už několik měsíců, a tak se Zina rozhodla, že zkusí své štěstí jinde.

Zdroj: TV Nova


Na svém Instagramu sdílela video, ve kterém zpívá legendární písničku od Pavlíny Filipovské. „Takže zdravím své skalní fanoušky a děkuji samozřejmě za přízeň. Psali jste mi i do zpráviček, že už jste dlouho ode mě neměli nějakou písničku, tak něco z mého repertoáru,“ vzkazuje v úvodu videa Zina. Poté už přistupuje k samotnému zpěvu a z fleku si střihne písničku „Včera neděle byla“.

Zdroj: TV Nova

Je vidět, že Zina se opravdu ničeho nebojí. Je si sice vědoma toho, že se nějaká chybička do jejího zpěvu vloudila, ale nikdo není neomylný. „Snad mi promine ty oktávy,“ vzkazuje Zina skrze instagramový komentář Pavlíně Filipovské.

 

Jak se Zině písnička povedla? A mohla by zabodovat v show Tvoje tvář má známý hlas? Účast v páté řadě už asi nestihne, protože show startuje už v sobotu 1. září od 20:20.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Blanka, Mirek i Zina z Robinsona promluvili o své strategii na ostrově! Jak na soutěž vzpomínají?
Blanka, Mirek i Zina z Robinsona promluvili o své strategii na ostrově! Jak na soutěž vzpomínají?

VIDEO: Robinsonky pokazily živý rozhovor s diváky. Blanka a Zina detailně popisovaly vykonávání potřeby na ostrově
VIDEO: Robinsonky pokazily živý rozhovor s diváky. Blanka a Zina detailně popisovaly vykonávání potřeby na ostrově

OBŘÍ DLUHY I SMRT! První telefonát po vyřazení Zinu rozplakal. Radši by zůstala na ostrově
OBŘÍ DLUHY I SMRT! První telefonát po vyřazení Zinu rozplakal. Radši by zůstala na ostrově