JARDA

Aktualizováno 25.04.2018

Robinsonův ostrov - Soutěžící Jarda
Zdroj: TV Nova

Jaroslav Brtník Podnikatel 35 let

Pětatřicetiletý Jarda z Jihlavy se do soutěže přihlásil single, v průběhu castingu ale přeskočila jiskra a na ostrov odjíždí zadaný. „Teď si bude muset přítelkyně nějakou tu dobu počkat.“

 

Úspěšný podnikatel v oblasti telekomunikací od Robinsonova ostrova očekává dobrodružství, které mu žádná cestovka neposkytne. Dovede říct svůj názor, a když je potřeba, probudí v sobě bojovníka. Nejvíce se na ostrově bojí ostudy. „Nechtěl bych vypadnout hned na začátku.“

 

Zhodnotí Jarda na ostrově své zkušenosti z úspěšného podnikání, nebo podcení hráče a utrhne si ostudu?

 

Jméno: „Jarda“ Jaroslav Brtník

 

Věk: 35

 

Zaměstnání: podnikatel

 

Bydliště: Jihlava

 

Rodinný stav: zadaný

 

Koníčky: sport, jídlo, Rocky

 

Tři slova, která mě vystihují: upřímnost, důvěřivost, cílevědomost

 

Proč jsem se přihlásil do Robinsonova ostrova: Jelikož to bylo v době, kdy jsem byl singl, byla to pro mě výzva, chtěl jsem si to vyzkoušet. Jiné reality show mě nikdy nelákaly. Chci zjistit, kde jsou hranice přežití, a motivací je samozřejmě i výhra.

 

Tři věci, které bych si vzal na ostrov: Telefon, nabíječku a přítelkyni.

 

Čeho se nejvíce bojím: Bojím se, že bych mohl vypadnout hned. Že nezvládnu něco podchytit a mohl bych vyletět.

 

Proč si myslím, že budu poslední Robinson na ostrově: Jsem cílevědomý, budu se snažit udělat maximum, ale ta hra je tak pestrá, že člověk asi nedokáže říct dopředu: Jo, vyhraju to já. Bude záležet na vývoji hry, jací lidé budou v týmu, jaké povahy a tak.

 

Čím budu prospěšný svému kmeni: Ve fyzických soutěžích bych mohl být prospěšnější. Určitě i co se týče shánění potravy a myslím, že jsem i manuálně zručný.

 

Co mi bude na ostrově nejvíce chybět: To teď nedokážu říct, myslím na přítelkyni, trošku si vzpomenu na telefon, ale není to tak zásadní. Uvidím, jak to bude s jídlem, očekávám, že to mi bude chybět nejvíc.

 

Jak jsem se na Robinsonův ostrov připravoval: Na přípravu byla poměrně krátká doba. Snažil jsem se nabrat nějaké to kilo, povedlo se mi asi sedm. A pak fyzická příprava, sice chodím cvičit běžně, ale zařadil jsem do toho i běhání.

 

Co bych udělal s výhrou: Část bych procestoval a nějakou částí bych přispěl na seniorský domov, protože mám babičku, která je v podobném zařízení. Charity se většinou soustředí na pomoc dětem a seniorům se tolik pozornosti nevěnuje.

 

Na ostrov si beru tento talisman: Papírový blok.

 

Vzkaz rodině a blízkým: Své přítelkyni bych vzkázal, ať vydrží a počká, že se na ni těším a že se budu snažit přijet až jako poslední.


Což takhle dát si víno - 3. díl