KONEČNĚ O TOM MLUVÍ. Návrat na ostrov si Petra vytrpěla. Jak se v nelítostné situaci zachovala, zjistíte ve videu!

Aktualizováno 30.04.2017


Kmenová rada už tak byla dost nečekaná. Největší překvapení ale přišlo po ní! Zatímco Zdeněk zamířil na Ostrov vyloučení, do kmene Mayon se vrátila Petra! I v televizi bylo vidět, že nikdo z jejího návratu nadšený nebyl. Co se dělo poté?

Přehrát poslední díl

Strnulé úsměvy, oči v sloup a nedostatek slov. Přesně tohle na Petru čekalo po návratu z nemocnice zpět do hry. Soutěžící už tajně doufali, že se Petry nadobro zbavili. Když se tedy objevila na kmenové radě s hořící loučí, všechny přešel smích. Nikdo ji nevítal, nikdo neprojevil ani kapku nadšení. Když se kmen Mayon vracel na lodi zpět z kmenové rady, nikdo ze soutěžících ani nedutal a Petra viděla jen nenávistné tváře. V nich vyčetla jasný vzkaz: „Ty už máš být pryč! Proč s tebou máme znovu bojovat?“

Zdroj: TV Nova

Playmate Petra, která musela posledních pár dní kvůli svému zdravotnímu stavu strávit několik dní v nemocnici, se zpět na Robinsonův ostrova těšila. I na všechny své protivníky. Po návratu na ni ale čekala ledová sprcha.

 

Jak se Petra v této nelítosné situaci zachovala, zjistíte ve videu! Jak se jí bude znovu ve hře dařit, zjistíte už dalších dílech reality show Robinsonův ostrov vždy v pondělí a ve středu na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROČ??? Robinsonka Lucie se vdala! Manžel ji požádal o ruku v neuvěřitelném termínu

V TV napsal ´Miluji tě´. Teď Robinson Martin prozradil, co bylo po návratu domů. To by nikdo nechtěl zažít!