Publikováno 5. 4. 2017

VELKÉ HÁDKY POKRAČUJÍ: Petro, jdi do p*****! Vzkazuje drsně Nika

Zdroj: TV Nova

Situace je čím dál vyhrocenější a vzájemnou nesnášenlivost již nelze skrývat. Jak spolu dokážou vyjít Nika a Petra? A jaké jsou momentálně vztahy na Ostrově vyloučení?

Obyvatelé Robinsonova ostrova čekalo během posledního dílu velké překvapení v podobě odhalení Ostrova vyloučení, o kterém soutěžící neměli vědět. Černého Petra si vytáhla Tereza a musela soutěž opustit, protože největší část viny ležela na jejích bedrech. Jednala totiž v rozporu s pravidly soutěže. Dokážou ostatní přejít tento moment?
 

ANKETA: Kdo nese největší díl viny na Terezině konci v soutěži? HLASUJTE!

Robinsonův ostrov: 24. díl - self - 2

V jednu chvíli kamarádky, za okamžik nepřítelkyně


V Mayonu se situace stále neuklidnila. Naopak přituhuje. Není okamžiku, kdy by se někdo nehádal. Snad nikoho nepřekvapí nesnášenlivost mezi Nikou a Petrou, nabírá však stále větší obrátky! Jejich vztah je velmi rozpolcený. Jednu chvíli jsou nejlepší kamarádky a den na to je musejí zbylí členové kmene uklidňovat. Kdy tohle skončí?

Robinsonův ostrov: 24. díl - self - 3

Tereza se tvrdě opře do Zdeňka! Co jí vadí?


Jak ustojí situaci lázeňský švihák Zdeněk, který bojuje hlavně sám se sebou? Jeho chování mnohým osadníkům Ostrova vyloučení vadí a nejednou byla tato věc zmíněna na kmenové radě ještě v Mayonu. Situace není lehká! Jak si poradí prostořeký Zdeněk s nabídnutou šancí? Podaří se mu v duelu vyřazit některého ze svých protivníků?


Další napínavý díl můžete sledovat již tuto středu na Nově!


NEPROPÁSNĚTE:
CELÁ PRAVDA: Marek se obětoval, a byl proto za zrádce! Na celou situaci má jasný názor

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Prolhaná Tereza konečně zjistila, jak to bylo! Odpustila Zdeňkovi?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.