Aktualizováno 3.4. 2017 23:19

NEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ: Tereza poprvé promluvila o svém lhaní. Jedna věc ji opravdu mrzí!

PRAVDA BOLÍ! Tereza vyzradila velké tajemství, které nakonec znamenalo předčasný konec v soutěži. Jak se na celou věc dívá s odstupem času?

Přehrát poslední díl

Poslední dny na Robinsonově ostrově se odehrávají ve velkém zmatku a shledání s již zapomenutými Robinsony nese zbytek kmenu Mayon nelibě. Návrat Terezy z Ostrova vyloučení a uzdravené Petry z nemocnice, k tomu vyloučení Zdeňka. To byla trochu silná káva pro všechny. Soutěžící již trpí ponorkovou nemocí a denně mají na talíři hádky, zrady a intriky.

 

Robinsonův ostrov: 23. díl - 15
Zdroj: TV Nova

Tereza dokázala lhát moderátorovi do očí s úsměvem na rtech


A v tomto duchu se nesl jeden z nejsmutnějších konců v této reality show. Tereza nezvládla návaly stresu a tlaku ze svého návratu. Svěřila se, že existuje Ostrov vyloučení, na kterém strávila celý týden, čímž porušila pravidla hry. Tato informace zamíchala kartami. Její důvěřivost nesdílel Zdeněk, který intimní a nebezpečnou informaci vyzradil po svém vyloučení. Policistka Tereza následně zatloukala a lhala do očí moderátorovi Ondřeji Novotnému, což ji nakonec stálo místo v soutěži.


Jak ale vůbec celou situaci vidí sama Tereza? Dokázala se ospravedlnit a je jí celá záležitost vůbec líto? To vše můžete vidět v našem exkluzivním rozhovoru. A jak se bude celá soutěž dál vyvíjet? To si nenechte ujít už ve středu ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK TO VIDÍ ROBINSONI: Prolhaná Tereza konečně zjistila, jak to bylo! Odpustila Zdeňkovi?

 

CELÁ PRAVDA: Marek se obětoval, a byl proto za zrádce! Na celou situaci má jasný názor

 

Nova.cz

Diskuze

4.4. | 20:53 David Horyna
0
Náhlasit nevhodný komentář
skoda no ze to takto potento :D byla tam nejhezci zena :P
4.4. | 10:39 Engie Engienka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dostala sanci a sama ji zahodila....krava no