Aktualizováno 19.3. 2017 13:35

ODHALENÍ: Zatímco kmen Mayon zažívá nejlepší den, na Ostrově vyloučení se tvrdě taktizuje! Proč?

Na některé soutěžící čeká dle jejich slov nejlepší den na ostrově! Zatímco někteří z kmene Mayon si budou užívat pořádně šťavnatou odměnu, na Ostrově vyloučení přivítají nového člena! Jak Radovan mezi sžilou skupinku zapadne? Nastanou problémy?

Kmen Mayon je připraven se pořádně poprat v další soutěži o odměnu. Nikdo z nich ale netuší, tentokrát bude soutěž probíhat úplně jinak. Na řadu totiž přijde taktizování a hlavně pořádné počítání. Robinsoni si totiž svojí odměnu budou muset vydražit v tajné aukci. Některým se tak podaří ulovit pořádné jídlo nebo sladké dezerty. Jiní budou o hladu, ale s dvěma hlasy navíc na další kmenové radě!

 

Robinsonův ostrov: Aukce

Co myslíte, komu se v aukci bude dařit?

 

Ostrov vyloučení přivítal nového obyvatele. Radovanovu přítomnost všichni přivítali s nadšením. Především Míla, který hned začal vyzvídat, co se v Mayonu děje nového. Na Mayonu se mezitím začalo znivu taktizovat. David pochopil, že s upřímností v této soutěži daleko nedojde a je potřeba se naučit pořádně lhát. K tomu všemu má v plánu založit novou alianci! S kým tentokrát? To zjistíte ve videu!

Nový díl Robinsonova ostrova, plný nečekaných zvratů, si nenechte ujít již v pondělí ve 21:30!

 

Čtěte také:

 

ODHALENÍ: Tajemná aukce na Robinsonově ostrově! Co budou soutěžící dražit?

 

VIDEO: Hrůzný zážitek z filipínské nemocnice! Petřin zdravotní stav byl vážnější, než jste mysleli!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.