Publikováno 24. 7. 2017

JE ZPĚT! Byl hladový na smrt, ale nyní se Miloš Brt konečně dostal na svou původní hmotnost. Jak toho dosáhl?

Miloš Brt, Robinsonův ostrov - cestování po Norsku - 3
Zdroj: Instagram

Pohledný účastník první řady Robinsonova ostrova, Miloš Brt, se dostal po dlouhém hladovění v soutěži zpět na svoji původní váhu. Čemu za to vděčí? A kam se chystá na dovolenou?

Ex-Robinson Miloš byl v reality show Robinsonův ostrov, díky svému vysportovanému tělu, obzvlášť oblíbeným mezi divačkami. O tom, že se mu účastí v soutěži splnil dětský sen, nemůže být pochyb. Miloš se totiž už v minulosti snažil přihlásit do americké verze soutěže. Jeho plány mu ale zhatilo české občanství.

Do české verze se však dostal. O vítězství sice do samotného konce nebojoval, přesto přišel o velkou část své svalové hmoty a přišel o hodně kilogramů. Už ale vše nabral zpět. Vděčí především pravidelné stravě a poctivé dřině v posilovně.

Kam se chystá nyní? Je snad Miloš účastníkem druhé série této oblíbené soutěže?

Miloš Brt
Zdroj: Nova.cz


O zákulisí natáčení další řady Robinsonova ostrova ve svém pořadu Robinson Marek pravidelně informuje vítěz první série, který byl takticky jasně nejlepší a díky tomu dokázal Miloše přehrát a nakonec zvítězit. Chce se známý kulturista snad vyrovnat prvnímu českému Robinsonovi a pokusit se vyhrát druhou řadu?

Miloš Brt, Robinsonův ostrov - cestování po Norsku - 1
Zdroj: Instagram


Ne, o žádný comeback se rozhodně nejedná! Miloš se rozhodl naplno využít léta a vydal se společně s přáteli obdivovat krásy norské přírody. Naposled partu překvapily ovce, které byly opravdu velmi zvídavé. Dobrodruha v sobě Miloš tedy rozhodně nezapře!
Miloš Brt, Robinsonův ostrov - cestování po Norsku - 2
Zdroj: Instagram

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.