Publikováno 27. 2. 2018

Známé tváře prozradily, co by si s sebou vzaly na pustý ostrov. Dokázaly by přežít jako Robinsoni?

Zdroj: TV Nova

Reality show Robinsonův ostrov je již v plném proudu. Novácké tváře nyní prozradily, co by si vzaly s sebou na pustý ostrov oni. Co by to bylo? Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Již třetí týden mohou diváci sledovat každé pondělí a středu dobrodružnou reality show Robinsonův ostrov, kde vybraná skupina devatenácti Čechů bojuje o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč. Život na pustém ostrově není pro nikoho vůbec jednoduchý, protože každému ze soutěžících tam něco schází.

Co by si s sebou vzaly na pustý ostrov hvězdy Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2? „Tak tam bych se strašně moc těšila, protože bych si odpočinula. Já bych si vzala plavky, i když na pustém ostrově, kde nikdo není, by asi nebyly potřeba. Určitě bych si ale vzala opalovací krém s vysokým faktorem, abych se nespálila,“ prozradila Dana Morávková.

Ordinace - Dana Morávková
Zdroj: Archiv TV Nova

Rosťa Novák by si naopak vzal úplně jiné věci: „Určitě bych si vzal rodinu, zápalky a nůž. To patří k muži. Také bych si vzal čtivo, třeba bibli, tam je obsaženo téměř vše.“ Monika Zoubková to má podobně. „Já bych si asi opravdu vzala svoje děti, manžela a psa. Já neumím být sama a nechci být sama,“ svěřila se herečka.

Ordinace: Monika Zoubková coby Tereza Benešová
Zdroj: Archiv TV Nova

Tím, kdo by na Robinsonově ostrově prý určitě přežil, je Robert Jáškow. „No, do té situace se vžít dokážu, protože kdyby někdo přežil na pustém ostrově, tak bych to byl rozhodně já. Nepochybně bych si s sebou vzal provázek a zapalovač, abych si mohl sušit mokrý prádlo a rozdělávat oheň. To je snad jasný,“ řekl herec.

Ordinace: Robert Jašków coby Leoš Mára
Zdroj: Archiv TV Nova

Co by si s sebou na pustý ostrov vzaly další novácké tváře? Na to se podívejte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.