Aktualizováno 24.8. 2017 18:40

Už není jen Marek Orlík! Co si vítěz Robinsonova ostrova připojil ke jménu?

Zdroj: TV Nova

Vítěze Robinsonova ostrova Marka Orlíka už ode dneška budou někteří oslovovat jinak, než byli zvyklí. Co si připojil ke jménu? Stálo ho to mnoho sil! Podívejte se na video!

Tři roky práce, tři roky dřiny a tři roky odříkání – nejen takové je studium bakalářského oboru. Své o tom ví i vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík, kterému se podařilo úspěšně zakončit studium a získat tak titul Bc., tedy bakalář. Marek studoval marketing a stal se absolventem Slezské univerzity v Karviné.

 

Marek Orlík
Zdroj: Instagram

„Rád bych poděkoval své pravé ruce, že byla vždy na mé straně, a mým nohám za podporu. A teď vážně, titul bakaláře není v dnešní době žadný úspěch, ale na slow-mo video to stačí,“ okomentoval radostnou událost na sociální síti Marek, který ještě několik týdnu před státnicemi natáčel ve filipínském pekle svůj vlastní pořad s názvem Robinson Marek.

 

114

GALERIE: Marek Orlík

Zdroj: TV Nova

Kutil Marek Orlík

Hodnocení:Přitom ještě den před závěrčnou zkouškou to vypadalo, že je sympatický blonďák na ručník. Na instagramový profil nasdílel fotku, ve které bylo všechno. Vtip, zděšení, deprese a napětí. Marek ležící nad skripty vedle obrazu s nápisem: Přestaň snít. Nakonec to ale zvládl a nyní si může konečně odychnout!

Marek Orlík - příprava na státnice
Zdroj: Instagram

Markovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí – ať už v dalším studiu, či v práci.

šlohlo

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.