Publikováno 15. 4. 2017

VIDEO: Extrémní soutěž na ostrově. Kdo překoná svůj dávicí reflex a zvítězí?

Zdroj: TV Nova

Pondělní díl napínavé televizní show Robinsonův ostrov bude opět stát za to! Koho si Jakub vybere do duelu z obyvatel Ostrova vyloučení? A jaká soutěž čeká na zbylé osadníky Mayonu?

Přehrát poslední díl

 

Robinsoni jsou na ostrově více než 36 dní a není divu, že toho mají opravdu plné zuby. Díky poslední kmenové radě a oběti Niky, která si proti sobě nechala dobrovolně napsat hned dva hlasy, získali všichni Mayonu kromě křesadla také fazole, rýži a mouku. V následujících dnech se alespoň pořádně nají a naberou síly do dalších bojů.

Tím, kdo se už zřejmě tolik neraduje, je Jakub. Své vyřazení při poslední kmenové radě bere jako velkou zradu od ostatních, kteří se tvářili, že jsou s ním ve spojení.


Na Ostrově vyloučení atmosféra stále houstne. Radovan, Tereza a Lucie už si po dlouhém pobytu začínají lézt pořádně na nervy. Pročistí atmosféru příchod vypadlého Jakuba, který si navíc bude muset jednoho z trojice vybrat do duelu?


Robinsony v dnešním díle čeká příjemná odměna v podobě wellness. Tu si ale budou muset zasloužit v opravdu velmi nechutné soutěži.

 

Kdo překoná svůj dávicí reflex a zvítězí?
 

Na drsnou reality show Robinsonův ostrov se dívejte každé pondělí a středu na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
UNIKÁTNÍ REPORTÁŽ: Robinsoni se sešli se svými fanoušky. Řekli jim pravdu o pobytu na ostrově

NA POKRAJI ZHROUCENÍ: Odměřený vzkaz od manželky ho zničil. Jakub vysvětluje, co se stalo

 

Nova.cz

Diskuze

16.4. | 12:31 josefvyskoc
-1
Náhlasit nevhodný komentář
v teto discipline se muzi zenam proste nemohou rovnat !... zeny jsou schopne pozrit tak obrovske "veci"nebo i nechutnosti, ze muzi jen nechapave hledi !...