Aktualizováno 18.4. 2017 16:19

VIDEO: Petra strachy bez sebe, v přístřešku se v noci objevilo něco příšerného!

Zdroj: TV Nova

Spory na ostrově gradují! Podle Niky všichni s Petrou souhlasí, protože od ní chtějí mít klid. Je to ale skutečně tak? A koho si Jakub vybere do napínavého duelu? Jeden Robinson ve středu definitivně opustí Ostrov vyloučení!

Přehrát poslední díl

Nervozita, stres a neustálé konflikty! Robinsoni tráví na ostrově téměř 40 dní a na jejich chování už je to opravdu znát. Na Mayonu je posledních 5 soutěžících, a tak není divu, že už si vzájemně pořádně lezou na nervy. Neustálé lži a konfrontace vedou hráče k naprostému šílenství! „Už jsem z toho tady totálně vyčerpaný! Nejraději bych skočil z útesu,“ svěřil se Martin.


Petra, která skončila v soutěži o odměnu na posledním místě, byla z ostrova Mayon na dva dny vyhoštěna. Kupodivu svůj trest bere velice pozitivně a přiznává, že na ostrově vyloučení se jí líbí a trest byl pro ni spíše vysvobozením. Zvrat nastal ve chvíli, kdy se v noci v jejich přístřešku objevilo něco příšerného! Obrovský pavouk! Vyděšená Petra se strachy bez sebe, tulila k Tereze!

Petra na ostrově
Zdroj: Nova.cz

Po návratu na Mayon neutichající spor mezi nenávistnou Nikou a snaživou Petrou neustále graduje! Dostane Nika ostatní soutěžící Robinsonova ostrova na svou stranu a stane se poslední ženou na Mayonu?


Ostrov vyloučení už rozhodně neoplývá pohodou a klidem, jako tomu bylo dříve. Mezi Terezou a Lucií to neustále vře a Radovan, jak sám přiznává, občas rád přihodí do ohně. Ohroženého Jakuba čeká nejdůležitější chvíle v celé soutěži. Jakou taktiku zvolí a koho si vyřazený Robinson vybere do duelu? Kdo uhájí své místo v soutěži o záchranu a kdo definitivně opustí Robinsonův ostrov?
 

Tento napínavý díl můžete sledovat ve středu ve 21:15 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NIKDO NEVYVÁZL BEZ ZRANĚNÍ! Moderátor Ondřej Novotný promluvil o děsivém zákulisí pobytu na ostrově


Sebevědomá Nika odmítá cokoliv komentovat! Proč jí došla slova?
 

Nova.cz

Diskuze

18.4. | 19:08 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud by otěhotněla s pavoukem, byla by Nova u toho.