Aktualizováno 17.5. 2018 14:03

HNIS, BLECHY I HOREČKY. Lékaři si s Bizonem po návratu z Robinsonova ostrova nevěděli rady

Zdroj: TV Nova

Bizona po návratu z Robinsonova ostrova potrápily zdravotní problémy. Musel dokonce navštívit nemocnici a začít se léčit. Co se mu stalo?

Přehrát poslední díl

Bizon prohrál rozhodující duel na Ostrově vykoupení, a proto musel soutěž definitivně opustit. Pochopitelně se ale stal členem poroty, která rozhodne o absolutním vítězi celé reality show. Domů se samozřejmě moc těšil a byl rád, že ho na letišti čekala jeho přítelkyně se synem. Přes veškerou radost ho ale potrápily zdravotní problémy, které byly opravdu nepříjemné.

Robinsonův ostrov - 30. díl - 13
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 30. díl

„Motá se mi hlava a mám horečku. Zřejmě mě tam něco pokousalo. Už jsem to cítil den před odletem. Otekla mi noha, hnis a všechno takové divné. Měl jsem asi i písečné blechy. Byl jsem proto v nemocnici, ale tam si se mnou nevěděli rady,“ svěřil se se svými starostmi Bizon, který dostal antibiotika a musel na sebe dávat pozor. Co bylo pro nejstaršího účastníka Robinsonova ostrova v soutěži nejtěžší? Na to se podívejte ve videu!

Robinsonův ostrov - Petr, Bizon a Martin
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Petr, Bizon a Martin

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

19.5. | 15:30 janakv54
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem držela Bizonovi velice palce i pěsti, které jsou štěstí! Nevím ještě, kdo to vyhraje, ale snad ne, proboha, ta Zina!!!