Publikováno 15. 5. 2017

UDĚLEJ SI SÁM S PETROU 3: Na pomoc si pozvala sexy Robinsona. Kam strčil prsty? To byla bolest!

Zdroj: TV Nova

Udělej si sám s Petrou 3. Tentokrát si oblíbená Robinsonka přizvala k vyrábění pomocníka. Svalnatý Míla se neobvyklého úkolu zhostil na jedničku. I když to chvíli vypadalo, že kvůli Pétě přijde o prsty.

Neohrožená Petra, která přežila nejrůznější nástrahy Robinsonova ostrova, se pustila do výroby ozdob na zahradu. Na pomoc si přivzala svého spoluhráče z reality show Robinsonův ostrov. Na začátku natáčení o sobě Míla prohlásil, že neví, jestli zvládne něco vyrábět, přeci jen je prý jen tupá bedna svalů. Svého úkolu se ale nakonec zhostil na jedničku. I když malý zádrhel se přeci jen vyskytl. Míla totiž během tvorby zajímavé dekorace na zahrádku málem přišel o prsty! Ty by mu ale jistě v posilovně dost chyběly. Petra totiž půjčila Milošovi svoji tavnou pistoli a on si prsty málem přilepil k dekoraci. Naštěstí Petra Miloše zachránila a mohli vyrábět dál.

Udělej si sám s Petrou: Petra a Míla
Zdroj: TV Nova

Chvíli to vypadalo, že vyrábění Milošovi moc nepůjde

Výsledkem jejich společné spolupráce bylo roztomilé srdce, které si prý Míla schová pro svoji nastávající ženu. Dekoraci na zahradu vyrobili tito dva přeživší Robinsoni ze staré karimatky. Vy ale můžete použít i jiný pěnový materiál, který nenasává vlhkost. V potřebách pro kutily vám jistě poradí. Dále budete potřebovat už jen tavnou pistoli a cokoliv, čím budete chtít svůj výrobek ozdobit. Fantazii se meze nekladou. Petra ve videu použila kuličky ze staré karimatky a svoji oblíbenou zlatou barvu.

Udělej si sám s Petrou: Petra a Míla
Zdroj: TV Nova

Výsledné srdce se této dvojce povedlo, co říkáte?

 

Nepřehlédněte:

UDĚLEJ SI SÁM S PETROU no. 2: Hvězdě Robinsona vyklouzla bradavka, přesto statečně vyráběla dál!

Co dělá Petra Palusková po odchodu z Robinsona? Takhle vypadá její práce!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.