Aktualizováno 13.2. 2018 12:49

VELKÝ PŘEHLED: Typy charakterů soutěžících Robinsona! Kdo je kdo? A kdo to byl v minulé řadě?

Robinsonův ostrov: Staré a nové kmeny
Zdroj: TV Nova

4. Potrhlý Surfař
Je to sice na naši zemi divné, ale opravdu musíme mít typ Potrhlého Surfaře. Je to někdo, kdo sice nevyhnutelně nemusí říkat slova jako ‘kámo‘ nebo ‘brácho‘, ale pravděpodobně bude. Stejně pravděpodobně bude mít dlouhé vlasy, a chovat se ve hře tak, jako by vlastně vůbec o nic nešlo.

 

To je taky jedna z jeho největších kvalit, protože dokáže donutit lidi kolem sebe, aby se cítili dobře a uvolněně. Většinou má nějakou nestandardní práci, a je atleticky zdatný kvůli tomu, že má hromadu času na svoje koníčky. Nemusíte být geniální na to, abyste věděli, že tentokrát je to Martin, a ...minule to byl taky Martin.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martin

3. Erin Brockovich
Erin Brockovich je poslední nový typ. Žena okolo třiceti, nebo trochu více. Má většinou celkem obyčejné povolání, je chytrá, milá, snadno si nachází nové přátele, a je i velmi atleticky schopná. Její další předností je navíc ohromná soutěživost. Mohlo by se to zdát jako málo, ale její největší výhodou je to, že nemá téměř žádné záporné vlastnosti. Není nijak extrémně daleko před ostatními v jedné nebo dvou kvalitách, ale je nadprůměrná ve všech, což ji staví do role, kdy může vyhrát hru hned několika způsoby. Já jsem do tohoto typu zařadil Janinu.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina

2. Poslední Skaut
Poslední Skaut je muž většinou mezi 25-35 lety. V naší hře to může opravdu být postava, kterou by ve filmu hrál Bruce Willis. Taková, která se špatně poráží. Někdo, kdo je až absurdně intenzivní hráč ve fyzické části hry. Někdo, kdo se odmítá převalit na bok a metaforicky ve hře umřít. Může být i docela oblíbený mezi ostatními hráči, a dokonce občas být i velmi vtipný, ale taky někdo, kdo občas rád riskuje a řeší neřešitelné situace. Pro druhou řadu jsem do této pozice vybral Petra, a uvidíme, jak na tom bude ve srovnání s nesmrtelným Jakubem.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Petr
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Petr

1. Hermiona Grangerová
Tenhle typ je tak trochu jedinečný. Je to velmi duchaplná, kritická, inteligentní a společenská žena. Nemusí být vždy přímo nádherná, ale je hezká. Její jedinečnost ale vychází především z toho, že i když ji občas dostanete někdy emocionálně dolů, téměř okamžitě se vrátí silnější a odhodlanější. Je ve hře tak trochu jako komiksový Hulk, kterého pokud první ranou nevyřadíte, jen je s každým vaším úderem silnější a nebezpečnější.

 

A protože většinou v žádném konfliktu aliancí nebývá primární cíl, měli byste se bát. Kačka byla nejmladší účastnice, a i přesto, že hru brzo opustila kvůli svému zdraví, stihla mít dost zajímavých herních momentů v oblasti sociální hry. Její typ má ve hře hodně velkou šanci dostat se daleko. Počkejte, jak si povede někdo, kdo do tohoto typu zapadá ještě lépe, a navíc má o několik let životních zkušeností navíc. Jedničkou  seznamu je tedy Terry.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry


A jak to celé vidíte vy?

 

Žebříček:
19. Specialista - Karel (Radovan)
18. Drahá Matinka - Blanka (Iveta)
17. Pan Miaggi - Bizon (Bazi)
16. Mocichtivý Macho - Jarda
15. Vidím tvůj periskop - Zina (Terka)
14. Cynický idealista - Mirek (Bidlo)
13. Všeználek - Jenda (Míla)
12. Drsná potvora - Bára
11. Malý princ - Dominik
10. Podivínská holka - Káťa (Lucie)
9. Johanka z Arku - Martina (Tereza)
8. Tak to jsi přehnal/a! - Katka (Nika)
7. Hannibal Lecter - Samec Ondra (Zdeněk)
6. Okouzlit a Zničit - Radim (Marek)
5. Tajně chytrá kočka - Nikol
4. Potrhlý Surfař - Martin (Martin)
3. Erin Brockovich - Janina
2. Poslední Skaut - Petr (Jakub)
1. Hermiona Grangerová - Terry (Kačka)


Autor přispívá na stránku jadropudla.cz.

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

1 2 3 4 5
6
Miroslav Kříž

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.