Aktualizováno 13.2. 2018 12:49

VELKÝ PŘEHLED: Typy charakterů soutěžících Robinsona! Kdo je kdo? A kdo to byl v minulé řadě?

Robinsonův ostrov: Staré a nové kmeny
Zdroj: TV Nova

8. Tak to jsi přehnal/a!
Opět jsme u jednoho z mých nejoblíbenějších typů z oblasti televizního zlata, tentokrát v ženské inkarnaci. ‘Tak to jsi přehnal/a!‘ je velmi hlučná, explozivní a silná osoba. Dost často bývá ve hře mnohem oblíbenější u mužů než u žen. Na všechno má názor, a skoro ke všemu svůj názor otevřeně řekne. Dost často se dostává do konfliktů s jednotlivci, ale stejně rychle se s nimi dokáže také usmířit. Problém ovšem je, že ne každý dokáže stejně rychle jako ona na předchozí konflikty zapomínat. Já jsem tuhle roli připsal Katce, a vzhledem k tomu, že v ní má nahradit Niku, nemůžu se dočkat, jestli jsem udělal dobře.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Katka

7. Hannibal Lecter
Tento typ je jeden z nejnebezpečnějších. Je to muž, který je ve hře schopen udělat cokoliv. Má neskutečné množství energie a nikdy se nezastaví. Vetšinou není největší atlet, ale co se týče brutální síly, patří ke špičce. Je velmi kritický a někdy až chladnokrevný. Jeho jediným problémem bývá, že je rád středem pozornosti, a jeho plány občas jsou příliš komplikované jenom z důvodu jeho vlastního pobavení.

 

A ten, kdo si často a rád hraje s ohněm, se ve většině případů spálí. Tahle z mých voleb je asi nejkontroverznější ze všech, ale podle mě je to náš Samec Ondra, který dost možná v této roli o dost předčí Zdeňka, i když ten pro ni měl papírově mnohem lepší předpoklady.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Ondra

6. Okouzlit a Zničit
A jsme u charakterového typu dalšího z nejnebezpečnějších mužských hráčů. Většinou je to mladý profesionál z oblasti finančnictví nebo marketingu, který je extrémně chytrý, skvěle rozumí strategii, a navíc disponuje šarmem, který působí nejen na ženy. Někdy může být až nesnesitelně arogantní, ale není to podmínka. Možná by se zdálo, že je zbytečně nízko, když jde o typ posledního a jediného vítěze Robinsonova Ostrova.

 

Ale to je přesně ten problém. Nejen, že by si na tento typ noví hráči měli dávat zvýšený pozor, ale navíc si nikdo nedokáže představit to ohromné množství mravenčí práce a času, které Marek musel do budování vztahů s ostatními hráči investovat. A nejsem si jistý, kolik lidí by bylo schopno takovou hru reprodukovat. Nezbývá tedy než popřát Radimovi, aby se nelehkého úkolu zhostil, jak nejlépe dokáže.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Radim
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Radim

5. Tajně chytrá kočka
Předposlední z nových typů pro sezónu je na pátém místě. Většinou je to žena věkem mezi 20-25, a je velmi krásná, až překrásná. Tak krásná, u které vám stereotyp nedovolí předpokládat, že by mohla číst například knihy o psychologii nebo lidském chování. Taková, u které si nedáváte přehnaně pozor na pusu, když s ní mluvíte. A to z ní dělá náramně nebezpečného soupeře. Uvidíme, jestli Nikol naplní moje očekávání, nebo jsem úplně mimo.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Nikol

Miroslav Kříž

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.