Aktualizováno 13.2. 2018 12:49

VELKÝ PŘEHLED: Typy charakterů soutěžících Robinsona! Kdo je kdo? A kdo to byl v minulé řadě?

Robinsonův ostrov: Staré a nové kmeny
Zdroj: TV Nova

12. Drsná potvora
A máme tu další nový typ, tentokráte pro ženy. Konkrétně šlachovitá, velmi atletická žena. Většinou také velmi loajální, ale taky pomstychtivá. Většinou ji více řídí emoce než mozek, ale v plánování pomsty je velmi svědomitá a bezohledná. Bohužel bezohledná většinou i vůči vlastní hře. Nedokážu popsat proč, ale na mne tak působí Bára. Uvidíme.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára

11. Malý princ
Malý princ je také nová kategorie mužského hráče. Někdo, kdo tak nějak nezapadá. Vypadá sice stejně jako ostatní, ale jde z něj jiná energie. Dost často může mít i podivné zaměstnání. Nebo přímo černobílé představy o dobru a zlu. A on je samozřejmě vždy ten dobrý. Je sice milý, a může být i oblíbený, ale strategie pokulhává, pokud se tedy vůbec strategie objeví. Já jsem do této role pasoval Dominika, tak doufám, že je to v rámci fair play, které má tak rád.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik

10. Podivínská holka
Tento typ hráčky by se dal také popsat jako šedá myš. Je to nesmělá, milá a nepříliš strategická dívka. Je tak trochu v kmeni vyděděnec, a proto nám krásné zapadá doprostřed pole. Může to totiž pro ni být výhoda, protože se na ni zapomene, tak stejně tak dobře nevýhoda, když se bude hledat snadná shoda na tom, koho vyhodit. V druhé řadě to je Káťa, která zaujme tuto pozici po Lucii.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa

9. Johanka z Arku
Johanka z Arku je někdo, komu nevadí pro svůj úspěch trpět. Nemusí být nevyhnutelně extrémně chytrá, ale je neskutečně vytrvalá a cílevědomá. Ve výzvách bývá lepší, než někteří muži. Její největší problém ale je, že neumí moc dobře číst v lidech, a to se jí stává osudným. Pro letošek je Johankou z Arku Martina, která v této roli vystřídá Terezu z první řady.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Martina

Miroslav Kříž

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.