Aktualizováno 13.2. 2018 12:49

VELKÝ PŘEHLED: Typy charakterů soutěžících Robinsona! Kdo je kdo? A kdo to byl v minulé řadě?

Robinsonův ostrov: Staré a nové kmeny
Zdroj: TV Nova

 

Siréna
Má vůbec smysl psát, kdo byl v první sérii Siréna? Siréna je velmi hezká a společenská, někdy jenom okouzlující, jindy až dětsky okouzlující žena. Taková, která v ostatních vzbuzuje ochranitelské pudy. K její herní škodě ale také osoba, která dost často mluví o tom, jak skvěle vypadá a jak snadno flirtuje. Ahoj Petro!

 


To jsou tedy čtyři typy, které se objevily v sezóně první, ale tento rok jsem se rozhodl je nechat na lavičce náhradníků. A teď tedy napůl pryč se starým, a sem s novým!

 

19. Specialista
Specialista je velmi výstřední muž po třicítce, někdy i čtyřicítce. Je trochu šílený, občas i namyšlený, ale úžasná osobnost plná úžasných historek a nápadů. V jeho vlastní mysli je doslova živoucí legenda. Bývá nejúchvatnějším typem charakteru Robinsonova Ostrova. Většinou bohužel ne z herního hlediska, proto je taky na místě posledním. Ale každá vteřina, kdy je v televizi, je neocenitelná z hlediska zábavy. Pro tuto sezónu je to Karel, minule to byl Radovan.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Karel

18. Drahá Matinka
Tenhle typ je vyhrazen pro ženu nad 35 let, která může i nemusí být obratná, ale většinou je fyzicky silná. Jejím největším problémem je ale právě maminkovost, kdy může být buď přehnaně hodná, nebo přehnaně komandující a kousavá. Největším důvodem, proč je tak nízko, je fakt, že v téhle hře vás komandování a kousavost prostě do finále pravděpodobně nedostanou, a když už tam náhodou jste, téměř nikdo se nedokáže smířit s tím, aby se nechal od svojí matky (i když je to jen maminka ostrovní) porazit v tak komplikované hře. Navíc zrada od ní bolí většinou vyřazené hráče dvojnásob. Tentokrát to je Blanka, v první řadě na této pozici byla Iveta.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Blanka

17. Pan Miyagi
Tenhle starší muž je většinou velmi přívětivý, moudrý, dobře a inteligentně se vyjadřující pohodář. Nebývá nijak přehnaně silný ani atletický, ale vždycky bývá rozvážný, než se pustí za nějakým cílem. Jeho největším problémem ale bývá sžití se s ostatními a kmenová fáze hry, a z té je do finále ještě hodně daleko. Jinými slovy, v druhé řadě ostrova je to Bizon, z první řady zavzpomínejme na Baziho.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Bizon

Miroslav Kříž

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.