Aktualizováno 13.2. 2018 12:49

VELKÝ PŘEHLED: Typy charakterů soutěžících Robinsona! Kdo je kdo? A kdo to byl v minulé řadě?

Robinsonův ostrov: Staré a nové kmeny
Zdroj: TV Nova

Soutěžící na Robinsonově ostrově jsou povahově velmi odlišní. A není to náhoda. Jejich charaktery by se daly zařadit do určitých typů, které by měly zaručit, že v soutěži nebude nuda. Podívejte se!

Přehrát poslední díl

Typy charakterů Robinsonova ostrova

‘Vidím tvůj periskop‘, ‘Poslední skaut‘ nebo ‘Cynický idealista‘? S novou sezónou se hned můžeme pustit do kolotoče spekulací. Informací je zatím minimum, proč se tedy nezkusit zabavit pro začátek hrou, kde si hráče první i druhé sezóny rozdělíme do jednotlivých typů charakterů.

 

Samozřejmě zařazení nových hráčů dost možná nebude vůbec odpovídat skutečnosti, protože dat je málo, a  to, že některý z charakterů je v našem žebříčku poslední, neznamená, že první vypadne, stejně jako to, že někdo je v žebříčku první, neznamená, že vyhraje.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 1. díl

Na hře je totiž úžasné, že kdybyste ji hráli se stejnými hráči stokrát, pravděpodobně dostanete 100 naprosto různých výsledků, protože každou soutěž může vyhrát někdo jiný, a tím kompletně změnit nadcházející události. Šance každého hráče na výhru jsou na začátku zhruba 5%, a tento systém rozdělení jenom upřesňuje to, u koho jsou tyto šance menší než 5 %, a u koho je to trošku více než 5 %.

 
Pokud si budete chtít udělat žebříček vlastní, nezapomeňte na to, že když jednu osobu budete chtít zařadit jako jiný typ, dost možná způsobíte dominový efekt, který vám celou tabulkou zatřese k nepoznání.

 

Systém není vytesaný do kamene a pořadí v žebříčku se s každou další sezónou dost změní jak podle toho, jak dopadla sezóna předchozí, tak podle toho, jak dokonale který hráč bude svému přiřazenému typu charakteru odpovídat, a jak bude působit na můj první dojem. Tedy hurá do toho!

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 1. díl

Typy pro druhou sezónu :

Dobrák od kosti
Dobrák od kosti je všeobecně hodný a zásadový člověk, je extrémně loajální, společenský a s každým dobře vychází. V naší první řadě to byl David.

 

Červená Karkulka
Tento typ je většinou velmi mladá a krásná dívka, dost často taková, která se chová okázale, ale také může být více či méně naivní. Může a nemusí být i dost odolná, ale nebývá nijak přehnaně herně inteligentní. Minule tento typ měla první vyloučená, Katie.

 

Wonder Woman
Možná toho budu litovat, ale i Wonder Woman v mém žebříčku zůstane na lavičce. Wonder Woman je velmi odolná a atletická žena, někdy i velmi pracovitá v táboře, a od pohledu byste ji považovali za profesionální atletku nebo osobní trenérku. Její potíž ale bývá v tom, že málo kdy dokáže přečíst své protihráče. V první řadě se nejlépe hodila na popis Barča.

Miroslav Kříž

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.