Aktualizováno 11.4. 2017 11:24

NA POKRAJI ZHROUCENÍ: Odměřený vzkaz od manželky ho zničil. Jakub vysvětluje, co se stalo

Zdroj: TV Nova

Jakuba v pondělním díle Robinsonova ostrova čekala pořádně studená sprcha. Zatímco ostatní Robinsoni dostali dojemné videovzkazy od rodiny, jeho žena mu nahrála poměrně odměřený vzkaz, u kterého navíc chyběl obraz. Jak s odstupem času tento vypjatý okamžik hodnotí?

Když si Jakub poslechl vzkaz od své manželky, nevěděl, co si má myslet. Bylo na něm vidět, že je zklamaný a psychicky úplně na dně. Zatímco on jí poslal výstižný a všeříkající vzkaz „MILUJU TĚ MÁJI“, odpověď, kterou dostal, by se dala označit přinejlepším za střízlivou. Jakub si svůj vzkaz poslechl až jako poslední, takže viděl, jaká dojemná nebo veselá videa natočili blízcí ostatních Robinsonů, čekal tedy něco podobného. A o to horší bylo vystřízlivění.

Vzkaz Jakuba Čejpy
Zdroj: TV Nova

Vzkaz, který Jakub poslal své manželce


„Kdyby řekla to samý, tak budu nadmíru spokojenej,“ řekl ještě před puštěním vzkazu. Jeho manželka ale neřekla, že ho miluje. Jaké to pro něj bylo? „Pro mě to byl určitě nejtěžší a nejhorší okamžik z celého ostrova, z celého toho natáčení,“ svěřil se Jakub a bylo na něm vidět, že s celou událostí stále není smířený. Zatímco ostatní měli z toho večera samé krásné vzpomínky, měli vzkazy, viděli své blízké, on navíc polovinu vzkazu neslyšel... Jak tuto situaci komentuje, se podívejte ve videu!

Jakub Čejpa
Zdroj: TV Nova

Na drsnou reality show Robinsonův ostrov se dívejte každé pondělí a středu na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Zdeněk chystá vlastní pořad! Čeká se velká show Robinsonů

KRUTÉ ŽERTY NA KONTO NIKY: V Jak to vidí Robinsoni se do ní pustili všichni, shodila se i sama!

TV Nova

Diskuze

15.4. | 12:14 Pavel Schmausovi
3
Náhlasit nevhodný komentář
To bylo teda vysvětleno zase Nova nej na světě.
12.4. | 10:25 allanaldik
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Uz si uzivala s jinym, proste byla to jen zenska ktera byla sama tak si nasla jineho ojizdaka.