Aktualizováno 20.7. 2017 19:40

KRÁL VŠECH ŠNEKŮ! Zdeněk Doubek z Robinsonova ostrova pojídá šneky i s ulitou. Podívejte se!

Zdeněk Doubek - 1
Zdroj: TV Nova

Zdeněk Doubek z první série Robinsonova ostrova má opravdu zajímavé chutě a choutky. Vyrazil do restaurace na tu nejlepší francouzskou specialitu.

Vyhublé soutěžící trápil po celý pobyt na ostrově neskutečný hlad. Nezbývalo jim nic jiného než lovit ryby a další mořskou havěť. To se jim ale moc nedařilo, a tak se často museli spokojit jen s malou porcí rýže denně. Hlad je dohnal až tak daleko, že si uvařili do pasti chycenou myš, nebo pojídali všudypřítomné mravence.

Zdeněk Doubek Robinsonův ostrov - 11
Zdroj: Instagram

Téměř rok od soutěže si na jednu labužnickou specialitu francouzské kuchyně vyrazil i účastník první řady Robinsonova ostrova Zdeněk Doubek. Na trzích v Praze totiž nedávno ochutnal specialitu, kterou nepozře jen tak každý. S odvážným činem se nezapomněl pochlubit na sociálních sítích, konkrétně pak na jeho instagramovém profil. Fotku samozřejmě vtipně okomentoval slovy: „První šnek v životě, překvapil... U 3. šneka jsme se dozvěděli, že se jí bez ulity.“

Zdeněk Doubek Robinsonův ostrov - šneci - 2
Zdroj: Instagram

Bylo snad Zdeňkovi líto, že se nedostal mezi finálovou pětku, která soutěžila o pobyt ve wellnesu, masáž a zdravý piknik? Jejich úkolem tehdy bylo co nejrychleji sníst to, co před sebou měli na talíři. A sváteční tabule nebyla zrovna lahodná. Byly na ní cvrčci, larvy kokosových červů, kravské oko nebo kachní embryo. Soutěžící museli potlačit svůj dávicí reflex a jít vstříct opravdovému gurmánskému zážitku.

Podle fotky je ale jasné, že Zdeněk si, na rozdíl od Robinsonů, šneky náležitě vychutnal a evidentně mu tato francouzská specialita šmakovala.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.