Publikováno 13. 11. 2017

Tereza z Robinsonova ostrova je těhotná. Ukázala fotografii svého dítěte!

Policistka Tereza Mašková, kterou televizní diváci poznali v reality show Robinsonův ostrov, na svém Facebooku oznámila radostnou novinu – je těhotná!

Přehrát poslední díl

Policistka Tereza z Robinsonova ostrova se 13. listopadu rozloučila se Speciální pořádkovou jednotkou a dočasně odešla ze služby. Má k tomu ale ten nejkrásnější důvod – je těhotná!
„Dnes poslední den s "SPJ rodinou" a od zítra věším uniformu na hřebík! Děkuji, že jsem s vámi mohla být!“
Napsala na svůj Facebook. Pod příspěvkem se jí okamžitě začaly hromadit gratulace, a Tereza dokonce ukázala snímek z ultrazvuku!

Ultrazvuk Terezy Maškové
Zdroj: facebook


Sympatická Tereza byla jedním z nejostřílenějších lidí na Robinsonově ostrově. Jako policistka se nebála velkých výzev. Sice vypadla těsně před sloučením kmenů, ale poté dostala žolíka a vrátila se do hry v novém kmeni Mayon. Robinsonův ostrov ale nakonec opustila za dost dramatických okolností. Nedokázala však udržet tajemství, svěřila se Zdeňkovi, že existuje Ostrov vyloučení, na kterém strávila celý týden, čímž porušila pravidla hry.


Tato informace pořádně zamíchala kartami. Její důvěřivost nesdílel Zdeněk, který intimní a nebezpečnou informaci vyzradil po svém vyloučení. Policistka Tereza následně zatloukala a lhala do očí moderátorovi Ondřeji Novotnému, což ji nakonec stálo místo v soutěži. Druhou šanci takto ledabyle zahodila!

 

Tereze přejeme všechno nejlepší v životě a hlavně hladký průběh těhotenství!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mkrá TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.