Aktualizováno 22.7. 2017 12:02

GALERIE: Takhle vypadali Robinsoni na castingu! Neuvěřitelné, že některé z nich vůbec vybrali

Robinsonův ostrov: Casting koláž
Zdroj: TV Nova

Minulý rok se náročným castingem do drsné reality show Robinsonův ostrov probojovalo 18 soutěžících! Zřejmě v té době netušili, do jaké show se hlásí. Všichni vypadají totiž dost zakřiknutě...

V první řadě reality show Robinsonův ostrov se objevilo 18 soutěžících. Každý z nich měl jiné povahové rysy, každý vynikal v něčem jiném a i po fyzické stránce se dost lišili. I přesto se každému z nich podařilo projít přes náročná kola castingů a dostat se až na Filipíny. Tam se po čase stráveném v extrémních podmínkách projevil jejich pravý charakter.

Robinsonův ostrov: Casting - 2
Zdroj: TV Nova
 

Robinsoni si museli během castingu pořádně máknout

 

Na castingu totiž skoro každý z nich působil stydlivě, zakřiknutě a především nevýrazně. Když se ale dostali do kontaktu se zbytkem soutěžících, k tomu se přidal nedostatek jídla a pohodlí, dost často se jejich na první pohled milá povaha změnila.

Robinsonův ostrov: Casting - 4
Zdroj: TV Nova
 

I Lucka, fitness trenérka, se pořádně zapotila

 

Například David na castingu vypadal jako nenápadný týpek, který svojí veselou povahou bude bavit zbytek kmene. Málokdo by do něj řekl, že právě on bude jedním z nejsilnějších a nejšikovnějších hráčů celé hry. Potetovaná Bára na začátku působila jako holka s největším sebevědomím na ostrově. Nikdo by do ní neřekl, že ve hře tak pohoří, ztratí chuť bojovat a ostrov opustí jako první z člen kmene Callao. Změna je ale vidět na všech soutěžících, o tom se můžete přesvědčit v galerii. Co myslíte, kdo z nich se od castingu změnil nejvíce?

 

115

Takhle vypadali Robinsoni na castingu! Neuvěřitelné, že některé z nich vůbec vybrali

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov: Soutěžící na castingu - 15

Hodnocení:


 

 

Nova.cz

Diskuze

27.7. | 13:48 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pry muesli delta fyzicke testy asi to byly stejne fyzicke testy jako u mestaku, projdou vsichni.