Aktualizováno 13.8. 2018 16:35

FOTO: Robinsonka Terry opět dráždí svým dokonalým tělem! Tentokrát se jí ale povedl trapas

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Nedá si snad nikdy pokoj! Robinsonka Tereza Dušková má perfektní figuru, na kterou je náležitě pyšná. A nebyla by to ona, kdyby během dovolené nenechala své krásně tělo zdokumentovat. Jenomže má také dar pobavit lidi. Tentokrát všem dokázala, že vylézání z bazénů není jen tak...

Přehrát poslední díl

Vnadná kráska Terry, která se ve druhé řadě reality show Robinsonův ostrov probojovala až do finálové trojky, si během svého působení v soutěžI dokázala vytvořit silnou fanouškovskou základnu. Počet jejích sledujících na sociální síti Instagram čítá více než sto tisíc!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Naprosto perfektní postava s krásnými ňadry nenechala klidného u televizních obrazovek snad žádného muže. Ženské obecenstvo si zase získala svojí upřímností a dravostí. Většina u Terry obdivuje její přirozenou krásu a smyslnost.
Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Terry

Být hezká ale v této soutěži nestačí. Jak se později ukázalo, Terry měla všechny předpoklady pro to, aby se stala první Robinsonkou, která by tuto soutěž vyhrála! Bohužel se jí to nakonec nepodařilo...
Terry a její vtipná fotka
Zdroj: Instagram, Instagram/Tereza Dušková/Nela Karaskova

Po ukončení soutěže zásobuje svoji početnou fanouškovskou základnu sůvdnými snímky. Ale nebyla by to Terry, aby si ze sebe neuměla udělat srandu. Co na její fotku říkáte?

 

Maci

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.