Aktualizováno 9.5. 2017 09:51

ROZVERNÝ ONDŘEJ NOVOTNÝ: Prozradil detaily z chystané druhé řady Robinsonova ostrova!

Zdroj: TV Nova

Reality show Robinsonův ostrov slaví v Česku úspěch, a tak není divu, že se už chystá druhá řada. Veškeré informace týkající se další série procházejí přísným embargem. Na společné akci všech Robinsonů ovšem roznícený moderátor Ondřej Novotný prozradil více.

Přehrát poslední díl


Robinsonův ostrov je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Z největší popularity se těší ve Spojených státech, kde momentálně běží již 34. řada. Principem této show je vysazení skupiny lidí, kteří se navzájem neznají, na izolovaném ostrově. Soutěžící si zde sami musí obstarat jídlo, vodu, oheň a přístřeší. Mezi sebou soupeří v soutěžích o odměny a imunitu, která je chrání před vyřazením a jsou postupně vyřazováni ze hry na kmenových radách v tajné volbě jejich soukmenovci. Tento cyklus se opakuje do chvíle, než zbude jen jeden, tomu je udělen titul "český Robinson" a finanční výhra.

Ondřej Novotný
Zdroj: Nova.cz


Tato hra není jenom o fyzickém fondu, ale je to komplexní sociální experiment, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. Ondra uznal, že tohle pochopil jenom Marek, a proto se zaslouženě stal vítězem. Sympatický moderátor byl očividně v dobrém rozmaru a rozpovídal se o chystané druhé řadě. „Budu přísnější, budou těžší hry,“ začal ze sebe Ondra sypat detaily.

 

110

GALERIE: Ondřej Novotný

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 3

Hodnocení:


Znamená to snad, že bude moderovat i další řadu? Prozradil tajnou informaci, nebo si chtěl jenom ze všech vystřelit? Vždyť ani jeho manželka, která vystudovala policejní akademii, z něj nemohla dostat informaci o vítězi. Pravdu ukáže teprve čas. Prozradil i něco dalšího? „Bude to daleko těžší, co se týče sociální hry,“ vytknul chybějící faktor první série, kde to bylo více o nedostatku jídla než o komunikaci. Více informací naleznete ve videu. Například proč si myslí, že Marek to "měl jednoduchý"?
 

 

NEPŘEHLÉDNETE:

UDĚLEJ SI SÁM S PETROU no. 2: Hvězdě Robinsona vyklouzla bradavka, přesto statečně vyráběla dál!

HOŘKÁ SLOVA PORAŽENÉHO JAKUBA: Po skončení soutěže se obul do Davida! Z čeho ho obvinil?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.