Publikováno 12. 5. 2017

ROZTOMILOUŠ MAREK: Konečně ukázal video, kterým se hlásil do Robinsona. To je prostě masakr!

Zdroj: YouTube.com

To je teda gól. Vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík má různé přezdívky. Od krále strategie přes podrazáka až po svatouška. A právě poslední přezdívka by mohla charakterizovat jeho video, díky němuž se dostal na ostrov. Jak tenkrát vypadal? Takového andílka byste doopravdy nečekali!

Přehrát poslední díl

Charismatický student z Opavy Marek Orlík vyhrál Robinsonův ostrov. Stal se držitelem titulu první český Robinson a odnesl si pohádkovou výhru dva a půl milionu korun. To je téměř neuvěřitelný příběh, který slyšel asi každý. Málokdo však ví, jak se usměvavý Marek dostal na Robinsonův ostrov. Proto máte nyní jedinečnou možnost podívat se na jeho castingové video. Čím dokázal tak upoutat?

Marek Orlík
Zdroj: YouTube.com


Kromě nevinného chlapeckého úsměvu zaujal tím, že účast v reality show Robinsonův ostrov byla jeho celoživotním snem. Sledoval americkou verzi, která má přes třicet sérií. Dokonale je všechny nastudoval. Prozradil, že se chtěl účastnit SURVIVORA, ale nebylo mu to povoleno - nemá americké občanství.

Marek Orlík
Zdroj: YouTube.com


Druhým zásadním bodem bylo, když prozradil, že během studia pracoval přes dva roky v kasínu. Kde se naučil vycházet se všemi druhy lidí, i s těmi, kteří na něho byli nepříjemní. Jednoduše řečeno, díky této práci se stal tolerantním.

Marek Orlík
Zdroj: YouTube.com


A za třetí, byla to jeho samotnost. Díky studijním pobytům strávil mnoho měsíců v Turecku. Dále žil dva měsíce v Rumunsku. Kombinací všech těchto aspektů mohl prožít svůj největší sen a bojovat o titul českého Robinsona. Asi si tenkrát ani nepomyslel, že ten sen prožije nejdivočeji jak to bylo možné.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

BRAVO! Kam dal milionář Marek peníze ze své výhry? Podívejte se, komu a kolik přispěl! VIDEO

GALERIE: Pařba do brzkých ranních hodin, Robinsoni se se svými fanoušky pořádně odvázali!
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.