Aktualizováno 31.7. 2017 19:42

První český Robinson MAREK mění život. Peníze z výhry investuje do ´čuníka´! Neriskuje?

Zdroj: TV Nova

Po skončení Robinsonova ostrova se na vítěze Marka Orlíka snesla jak vlna gratulací, tak nenávistných komentářů. Mnoho diváků totiž nevěřilo, že s tak velkou částkou naloží rozumně. Opak je pravdou! Zprvu podpořil charitu, tentokrát prvně investuje do obchodu se svými kamarády. Vyplatí se mu to?

Charismatický student marketingu z Opavy Marek Orlík vyhrál nevyzpytatelnou reality show Robinsonův ostrov. Stal se držitelem titulu první český Robinson a odnesl si pohádkovou výhru dva a půl milionu korun. To je téměř neuvěřitelný příběh, který slyšel asi každý. Král taktiky však už tehdy prohlásil, že mu o peníze nešlo. Pro něj coby velkého milovníka amerického modelu soutěže bylo přednější získat hlavně prestiž! A té se mu postupně dostává. Během příprav druhé řady dobrodružné show se Marek pustil do natáčení vlastního pořadu s názvem Robinson Marek.

Robinson Marek - 2
Zdroj: Nova.cz

Po výhře bylo Markovi okolím často vyčítáno, že s penězi dobře nenaloží. Všem pochybovačům zavřel ústa, když podpořil 44 tisíci projekt JOY RUN, který pomáhá hendikepovaným dětem. A nyní jen potvrdil, že dobrou duši má, a také se v něm ozval podnikatelský duch. Jeho kamarádka Kamila, která vyznává zdravý životní styl, se rozhodla otevřít si v Praze veganský obchod. Na pomoc si přizvala svoji kamarádku Markétu, se kterou začali řešit otázku financí, netrvalo dlouho a Kamila se rozhodla Markovi napsat.
Marek Orlík
Zdroj: TV Nova

A protože má první český Robinson dobré srdce, rozhodl se projekt podpořit. „Kamarádi si pomáhají a sny se musí podporovat,“ napsali ke své společné fotce na instagramovém profilu. Zda se mu investice vyplatí se teprve ukáže, jisté je ale jedno, obě slečny mají skvělého a ochotného kamaráda. A jak samy říkají: „Vesmír zafungoval!
Marek Orlík
Zdroj: Instagram

A co má se vším společného zmíněný čuník? Společný byznys má v logu právě toto zvíře v modré barvě. O co přesně půjde a kde se dozvíte víc? Tady

Markovi podnikatelovi dřžíme palce.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEMOHOU BEZ SEBE ŽÍT! Společná party Robinsonů a zatraceně dobrá zábava. VÍME KDE!

ZVLÁDLI JSTE TO? Marek Orlík prozradil, jak náročný je casting na Robinsonův ostrov! Čím vším musejí účastníci projít?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.