Aktualizováno 9.8. 2017 18:13

RISKANTNÍ INVESTICE? Marek Orlík svěřil milion ze své výhry do rukou dalšího účastníka Robinsona! Nebojí se?

Marek Orlík
Zdroj: oficiální zdroj

Marek Orlík nezahálí! Kromě natáčení své show s názvem Robinson Marek také přemýšlí, co by kde investoval. Tahle investice ale vypadá dost riskantně!

Toto léto se první český Robinson rozhodně nenudí. Nejprve se Marek vrátil na Filipíny, kde natáčel vlastní pořad, a nyní ho čekají stánice na vysoké škole. Kromě učení ale první český Robinson zvládá ještě mnoho dalších věcí.

Například setkávání s bývalými členy soutěže. S Jakubem Čejpou, který skončil v Robinsonovi druhý, je Marek stále v kontaktu. A nejen to! Nyní mu „svěřil do péče“ pořádný kus ze své výhry – celý jeden milion korun!


Marek Orlík a Jakub Čejpa - 1
Zdroj: Instagram


„Za mě je lepší, když ty peníze budou tvořit v nějakém obnosu další peníze, než kdyby to čistě sedělo na účtu a dostal jsem 20,- měsíčně za úrok,“ prozradil Marek, proč to udělal.Investici mu navrhl sám Jakub: „Tahle věc se uskutečnila po příjezdu. Řešili jsme to poslední 3 měsíce, kdy jsem Markovi nabídl možnost spolupráce a investice. Marek mi půjčil peníze za nějaký úrok a je to investice do obchodu jako takového, nákup–prodej,“ prozradil Jakub.Protože Jakub už dlouhou dobu podniká, pro Marka to vypadá jako velmi výhodný krok. Přátelská výpomoc a možná i sázka na jistotu je sice fajn, jak si ale první český Robinson půjčení tak velké částky ošetřil? „Řešil jsem to přes právníky, kteří mi navrhli i nějaké menší změny, tak jsme to trošku upravili, aby to bylo 100%,“ uvedl. Marek tedy dostává svému slovu, že nechce vše utratit, ale spíše investovat, aby se v budoucnu jeho děti a paní měly dobře.


Marek Orlík a Jakub Čejpa - 2
Zdroj: Instagram


Marek si v dohledné době ještě plánuje pořídit skůtr, aby v horku nemusel jezdit po Praze MHD. A co třeba nějaké volno? „Možná si udělám vlastní prázdniny po státnicích, kdy budu moct konečně všechno hodit za hlavu a pořádně si odpočinout,“ dodal.


Ex-Robinson Kuba, kterého na ulici stále poznávají a oslovují fanoušni, je už pár dní čerstvě rozvedený. Koncem týdne odlétá na návštěvu za kamarádem do Los Angeles.A nezapomeňte! Všechny díly první řady Robinsonova ostrova jsou po celé léto ke zhlédnutí na Nova Plus. Marka můžete vídat v jeho vlatsním pořadu Robinson Marek.

 


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.