Aktualizováno 28.4. 2017 10:35

Radovan si po vyloučení nebere servítky: Takhle drsně se pustil do ostatních Robinsonů! Kdo to schytal nejvíce?

Zdroj: Nova.cz

Radovan definitivně ztratil šanci na pohádkovou výhru, a tak si konečně mohl pustit pusu na špacír a vypovídat se ze všech svých pocitů. Co na adresu jednotlivých účastníků soutěže řekl?

Přehrát poslední díl

Přestože byl Radova už nějakou dobu na Ostrově vyloučení, stále patřil k velkým favoritům soutěže. Byl totiž velmi silným hráčem a ze soutěže ho nedostalo jeho selhání, ale podraz Marka. Na Ostrově vyloučení Radovan porazil i silnější soupeře, nakonec se však musel pakovat ze hry, protože ve finálovém duelu neměl štěstí. Do Mayonu se tak místo něj vrátil Jakub.

Radovan Koreň
Zdroj: TV Nova

Ihned po vyřazení si užil svoje zasloužené kafíčko a cigárko a otevřeně začal vyprávět o zážitcích z celé soutěže. A jelikož v ní strávil více než měsíc, tak bylo co poslouchat! Nejvíce se rozpovídal o plešaté drsňačce Nikole a playmate Petře. Nejen Radovan, ale všichni ostatní Ostrované museli snášet hádky mezi dívkami, neustále urážky od Nikoly a občasnou prostořekost a naivitu Petry. Jak se například vyjádřila Petra na adresu své největší sokyně naleznete ZDE!
18

GALERIE: Radovan Koreň

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov – Radovan Koreň

Hodnocení:


Své k tomu řekl i Radovan a jak u něj bývá zvykem, vyjádřil se pěkně z ostra! „Já kdybych byl její rybičkou v akváriu, tak bych radši vyskočil z akvárka na koberec a uschnul bych!“ šokoval svým názorem na Niku. A nezůstalo jen u toho. „Umí se dobře přetvařovat, holka naše jedna,“ přidal další pěkná slova na adresu velké manipulátorky. Na závěr prohlásil, že pokud se nezačne chovat jinak, skončí navždy sama. Naopak o krásné Petře se vyjádřil úplně v jiných rovinách. Pro něho byla nejpracovitější Robinsonkou, a to i přesto, že ostatní jeho názor nesdíleli. „Ona má, na rozdíl od Nikoly, dobré srdce!“ zakončil svůj monolog. A o kom si Radovan myslí, že podal nejlepší herecký výkon? To vše naleznete ve videu!


Dobrodružnou reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu od 21: 30
na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
UDĚLEJ SI SÁM S PETROU! Hvězda Robinsona odstartovala vlastní pořad. Je to show roku?

NIKA PO VYŘAZENÍ Z OSTROVA: Šťastná, sebevědomá a plná síly. Prozradila, proč vypadla!

Nova.cz

Diskuze

29.4. | 10:25 Jana Kučová
1
Náhlasit nevhodný komentář
Závěrečné shrnutí platí absolutně. Stáří je moudré - se říká, hlavu na koleje bych já za to nedala. Ale, řekla bych - čím dřív kdo přijde k tomuto "shrnutí", tím dřív je "ve stáří".
28.4. | 17:31 Lenka Vallová
14
Náhlasit nevhodný komentář
Naprostý souhlas. Škoda, že Radovan vypadl. Teď už fandím jenom Davidovi
28.4. | 13:01 lisztwanmartin
15
Náhlasit nevhodný komentář
Sdílím s Radovanem názor a mrzí mě,že vypadnul.Dost jsem mu fandil.