Publikováno 12. 2. 2018

První souboj o imunitu stál za to: Drama až do poslední chvíle!

Robinsonův ostrov - Souboj o imunitu
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov - Souboj o imunitu

Ve třetím díle reality show Robinsonův ostrov mohli diváci vidět opravdu napínavý souboj o imunitu, který však skončil radostí jen jednoho kmene...

Přehrát poslední díl

Ve druhém díle reality show Robinsonův ostrov se ženy i muži rozdělili do smíšených kmenů - Kalinga a Manobo. Ve třetím díle mohli proto diváci sledovat, jak se tyto nové kmeny na svých ostrovech zabydlely a hlavně, jaké mají mezi sebou vztahy.

Jejich soudržnost, bojovnost i sílu si mohli všichni soutěžící vyzkoušet v následujícím souboji o imunitu, který byl opravdu napínavý. Po celou dobu totiž vedl kmen Manobo, který měl opravdu velký náskok. Ke konci však kmen Kalinga velmi zabojoval a skoro to vypadalo, že vyhraje. Sošku imunity si ale nakonec odnesl kmen Manobo, který měl z vítězství samozřejmě velkou radost.

Robinsonův ostrov - 3. díl - 7
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - 3. díl

Naopak Kalingu čeká již brzy kmenová rada, na které budou muset vyloučit jednoho člena ze svého týmu. Kdo to bude? To se dozvíte již ve čtvrté epizodě reality show Robinsonův ostrov, na kterou se můžete podívat ve středu 14. února od 21:40 na TV Nova.

18

GALERIE: Robinsonův ostrov - 3. díl

Zdroj: TV Nova

Robinsonův ostrov - 3. díl - 1

Hodnocení:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.