Publikováno 4. 5. 2017

LÁSKA JAKO PROKLETÍ: Finalista Jakub prozradil, o co ho připravila účast v Robinsonově ostrově

Zdroj: TN.cz

Přihlášení Jakuba do reality show Robinsonův ostrov předcházela hádka s manželkou. Doufal, že soutěží dokáže zachránit své rozpadající manželství. Ale... Jak se k celé situace vyjadřuje? To vás dostane!

Přehrát poslední díl

Dvaatřicetiletý finanční poradce z Hradce Králové se do Robinsonova ostrova přihlásil na popud své ženy. „Pohádali jsme se, krátce nato jsem viděl upoutávku a přihlásil jsem se.“ Už během soutěže ale bylo vidět, že to mezi manželi skřípe. Když totiž Jakub poslal ženě vzkaz, ve kterém jí psal, že ji miluje, ona mu poslala jen strohou neosobní odpověď. Zatímco ostatní měli z toho večera samé krásné vzpomínky, měli vzkazy, viděli své blízké, on svůj vzkaz vůbec neslyšel. A po návratu domů bylo jasno. Rozpovídal se o tom i v talkshow Jak to vidí Robinsoni. Video můžete najít ZDE!

Jakubův rozvod
Zdroj: Nova.cz

O tom, že to Jakub měl těžké nikdo nepochybuje. Bývalý výsadkář měl neustále terč na zádech, kvůli své výbušné povaze. Nakonec ho podrazili jeho spojenci a musel se pakovat na Ostrov vyloučení. I zde musel bojovat o své místo na slunci. Díky své vytrvalosti a snaze dokázat manželce, že si umí sáhnout na dno, urval jedinou místenku z Ostrova vyloučení a vrátil se do Mayonu. Probojoval se do finálové trojky, kde o jeden hlas skončil druhý. A pak to přišlo. Rozvod.
110

GALERIE: Jakub Čejpa

Zdroj: Nova.cz

Jakub Čejpa - 10

Hodnocení:


V exkluzivním rozhovoru ho zpovídala moderátorka Lucie Králová. „Novinky určitě jsou,“ začal svůj rozhovor. „Největší změna v mém životě je že se víceméně rozvádíme s mojí ženou,“ pokračoval. Je to snad kvůli tomu, že nevyhrál pohádkovou odměnu, nebo že byl od své ženy pryč téměř dva měsíce? „Já bych nepřikládal váhu tomu natáčení celého ostrova, ale to už spíš bylo urychlení a možná i další impuls, který věci rozhýbal,“ odpověděl Jakub na palčivou otázku. „Dopadlo to, jak to dopadlo. Prostě jsem sám,“ zakončil celý rozhovor o rozvodu. A nutno podotknout, že tuto informací ocení spousta fanynek.
 

Nezapomeňte sledovat živý stream se všemi třemi finalisty ve čtvrtek v 16:00 na facebooku TV NOVA a Robinsonova ostrova!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MARTIN VÉVODA PŘIKUŘUJE: Dnes žije s dalším účastníkem Robinsona! S kým si zapíchal palmičky?

KRAKONOŠ A KOSTIČKY: Finalisté Robinsona se po 44 dnech viděli v zrcadle! Reakce je k nezaplacení

Nova.cz

Diskuze

4.5. | 23:02 Nioteryg Gyretoin
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tenhle chlapeček byl tak sebejistý a suverénní vy svých hodnoceních v průběhu celé akce ,že jsem si kladl pouze otázku , kde na to bere když vaří z vody a dojel na to !