Publikováno 10. 5. 2017

PETRA HLEDÁ: Je mě za co chytit! Prozradila, co se podle ní chlapům líbí. Máte zájem?

Zdroj: TV Nova

Playmate Petře se po návratu z Robinsonova ostrova převrátil život vzhůru nohama. Díky své popularitě se těší nespočetnému zástupu fanoušků. A co na to pohledná moderátorka řekla? To vás zarazí! Rozhovor vypadal jako vyplňování inzerátu na seznamce! A do toho se připletl ještě Ondřej Novotný!

Přehrát poslední díl

Petra Palusková se celý život živila jako playmate a bojovala proti přesvědčení, že je hloupá a prostoduchá. A soutěž, ve které šlo o přežití, byla úplně ideální příležitostí přesvědčit všechny o opaku! Nejpodceňovanější účastnice velkolepé televizní reality show skončila těsně před finále. Svým působením zavřela pusy všem pochybovačům, kteří ji neustále uráželi. Petra není jen blondýna s umělým poprsím, ale i žena činu! Umí se ozvat, umí věci pojmenovat a především – má srdce na pravém místě. Ale co když dojde na rozhovor s bulvárem a nebo o chlapech?

Petra Palusková
Zdroj: Nova.cz


Podle mnohých nejoblíbenější Robinsonka je známá tím, že ráda komunikuje se slušnými novinami a časopisy. Nemá problém poskytnout rozhovor nikomu. Prostě je velmi komunikativní, ale i její dobrota není nevyčerpatelná. „Přišel za mnou jeden bulvár, poprosili mě o rozhovor, ale odmítla jsem ho,“ začala se rozpovídávat o svém negativním zážitku. „Neměli potvrzený co píšou a mě to hrozně urazilo. Stejně tak, jako to urazilo mojí rodinu a přátelé,“ zakončila rozhovor na téma bulvární média.Došlo i na otázky na tělo! A jak to tak bývá, začalo vše nevinně. Konverzací na téma večerního outfitu, kde se Petra oblékla jako pravý námořník. Sama označuje za odvážné, že má staré tričko, krátkou upnutou sukni a vykrmené břicho. „Ženy nemají být jenom kost a kůže, chlapy jsou rádi, že mají ženskou za co chytnout,“ začala komentovat svojí postavu. „Chlapům se tohle určitě víc líbí,“ zakončila svobodná kráska obhajobu své figury.

Petra Palusková nyní a dnes
Zdroj: TV Nova

Nastal i jeden nepříjemný moment, kdy vyrušil natáčení rozverný moderátor Robinsonova ostrova Ondřej Novotný a připomněl Petře její nejtrapnější okamžik, kdy vykonávala potřebu a ostatní Robinsoni jí hledali. „Petra kaká,“ zahlásil a odkráčel. Zatímco červenající se Petra jenom marně hledala slov. Co více moderátorka pořadu Udělej si sám s Petrou zahlásila se dozvíte z videa.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
ROZVERNÝ ONDŘEJ NOVOTNÝ: Prozradil detaily z chystané druhé řady Robinsonova ostrova!

NEMĚLI S TÍM PROBLÉM? David prozradil, jak v práci reagovali na jeho účast v Robinsonovi!

Nova.cz

Diskuze

10.5. | 12:00 Roman Skala
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Tupý výběr z bobulí.