Aktualizováno 6.2. 2018 15:36

VIDEO: Ondřej Novotný promluvil o svých favoritech v Robinsonově ostrově! Co pro něj bylo nejtěžší?

Zdroj: TV Nova

V pondělí 5. února na televizních obrazovkách odstartovala druhá řada reality show Robinsonův ostrov. Moderátor Ondřej Novotný promluvil o 19 nových soutěžících! Jaký k nim má vztah?

Přehrát poslední díl

Ondřej Novotný si moderování Robinsonova ostrova náramně užil a prozradil, co bude na druhé řadě lepší než na té předchozí: „Druhá řada se určitě liší v tom, že hráči jsou mnohem vyspělejší, jsou daleko otevřenější, je to vostřejší, dynamičtější a jsou to hlavně ženy proti mužům,“ prozrazuje moderátor. U druhé řady se diváci mohou těšit na víc dramatických momentů i lepších hráčů.

Soutěžící z Robinsonova ostrova
Zdroj: TV Nova

Ondřej Novotný soutěžící celou dobu pořadem provází a jak sám říká, byl pro ně takový bůh, jelikož s nimi na ostrově celou dobu žil. Na pohled to vypadá pro moderátora a celý štáb jako příjemná dovolená, ale zdání klame. „Je to nádherný, ale i krutý místo. Každý den se vám něco stane, odřete se nebo vás třeba něco kousne. Já si myslím, že zajímavá reality show by byla o tom štábu,“ dodává Ondřej.

Robinsonův ostrov: Moderátor Ondřej Novotný
Zdroj: TV Nova

A musela zaznít také obligátní otázka: Má Ondřej Novotný nějakého favorita? Na odpověď se podívejte ve videu!
 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na Nově! A nezapomeňte se v sobotu 10. 2. dívat na Volejte Novu, kde uvidíte rozhovor s Ondřejem Novotným přímo z ostrova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

 

kar

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.