Publikováno 10. 2. 2018

DRSNÁ PŘÍPRAVA Ondřeje Novotného: Co musel před odjezdem na Robinsonův ostrov absolvovat?

Zdroj: TV Nova

Moderování tak náročné soutěže, jako je Robinsonův ostrov, není vůbec jednoduché. Ondřej Novotný musel před odjezdem na ostrov absolvovat celou řadu příprav. Co pro něj bylo nejtěžší?

Přehrát poslední díl

V pondělí 5. února odstartovala na obrazovkách televize Nova druhá řada drsné reality show Robinsonův ostrov. Moderování se i letos ujal sportovní komentátor a moderátor Ondřej Novotný, pro kterého je tento projekt takové druhé dítě a hlavně splněný sen. Když jej tedy TV Nova oslovila podruhé, byl pochopitelně nadšený. Stejnou radost však nesdílela jeho manželka...„Když se manželka dozvěděla, že budeme točit druhou sérii, tak nebyla úplně nadšená.
Slíbil jsem jí totiž, že druhá řada rozhodně nebude letos. Ale stalo se. Samozřejmě mi drží palce a ten měsíc a půl beze mě prý zvládne,“ svěřil se moderátor v exkluzivním rozhovoru během natáčení na Filipínách.

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov


Před cestou dobrovolně ještě leccos podstoupil. Poučený z předešlého ročníku se chtěl ještě lépe připravit. „Co se týče přípravy na tu druhou řadu, absolvoval jsem kurzy na DAMU. Bylo to pro mě hodně zajímavé, protože to bylo něco, co jsem samozřejmě chtěl dělat. Dlouhodobě jsem chodil i na cvičení s řečí a podobné věci. Připravoval jsem se i fyzicky, protože je to na ostrově hodně náročné,“ dodal.

Co si oblíbený moderátor v druhé sérii užívá nejvíc? A v čem se podle něj druhá řada liší od té první? To se dozvíte ve videu!

 

Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat každé pondělí a středu večer na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.