Aktualizováno 22.6. 2017 17:45

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Z FILIPÍN: Ondřej Novotný prozrazuje, jak probíhá natáčení druhé řady Robinsona!

Zdroj: TV Nova

Na Filipínách už jsou noví soutěžící, kteří chtějí vyhrát pohádkovou výhru a stát se posledními přeživšími Robinsonova ostrova! Moderátor celé show prozradil, jak natáčení probíhá.

Nádherná příroda, ideální slunečné počasí a pocitově přes 40 stupňů. Tak přesně takhle to právě teď vypadá na Filipínách, kde se natáčí již druhá řada reality show Robinsonův ostrov. Po úspěchu první řady na sebe nenechaly castingy na soutěžící do druhé řady dlouho čekat.

 

Robinsonův ostrov 2 - Ondřej Novotný - 4
Zdroj: instagram / Ondřej Novotný

Moderátor Ondřej si natáčení druhé řady užívá se vším všudy

 

Do druhé řady Robinsonova ostrova se přihlásilo přes 6 tisíc zájemců. Podle moderátora Ondřeje Novotného se ale podařilo vybrat unikátní charaktery, kteří právě v tuto chvílí bojují s úmorným vedrem, zanedlouho je budou čekat pro změnu úmorné deště, ale především bojují mezi sebou o titul 2. českého Robinsona!

 

 

Robinsonův ostrov: 29. díl - 2
Zdroj: TV Nova

Uvidíme, jaké hry na soutěžící čekají v druhé řadě

 

Po několika natáčecích dnech už si Ondřej troufne říct, že druhá řada bude ještě lepší než ta první. Soutěžící jsou na hru detailně připraveni. Jsou poučení ze sledování první řady a vědí, jak hru hrát a jakou zvolit nejlepší strategii. Zvraty ve hře jsou proto na dennodenním pořádků. Celé natáčení je samozřejmě extrémně náročné. I tak si jej všichni užívají. Podle Ondřeje je opravdu na co se těšit, však se podívejte na video!
 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.