Publikováno 11. 1. 2018

ODTAJNĚNO: Robinsonův ostrov se vrací! Podívejte se na přehled všech soutěžících. Kdo vyhraje? HLASUJTE

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov

Nikol
Pětadvacetiletá Nikol vzbuzuje na první pohled dojem křehké barbíny. Kvůli soutěži však prošla expresním kurzem přežití, ale stihla pouze teoretickou část.

Robinsonův ostrov - Nikol
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Nikol

Mirek
Šestadvacetiletý Mirek se živí jako policista a je nekompromisním mužem zákona. Říká o sobě, že je rozhodný, cílevědomý a neempatický. Do show se přihlásil, aby získal unikátní zkušenosti.

Robinsonův ostrov - Mirek
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Mirek

Terry
Dvaadvacetiletá Terry vstupuje do Robinsonova ostrova s jasným cílem, kterým je boj za ženy. Přeje si totiž, aby tuto soutěž v roce 2018 vyhrála první česká Robinsonka. K vítězství jí prý pomůže ambicióznost a empatie.

Robinsonův ostrov - Terry
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Terry

Ondra
Jednatřicetiletý Ondra žije už osm let v registrovaném partnerství s cizincem z Dominikánské republiky. Rád by prostřednictvím show přispěl k bourání stereotypů, které panují okolo homosexuálů. Pro výhru je ochoten pohrát si i s myšlenkami lidí.

Robinsonův ostrov - Ondra
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Ondra

Zina
Osmatřicetiletá Zina miluje nebezpečí a extrém. Kvůli svému zdravotnímu stavu se nechce stavět do pozice nemocné chudinky. Sama sebe naopak vnímá jako neřízenou střelu. Za nic se nestydí a na ostrově přežije prý proto, že je zvláštní a jedinečná.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Zina

Petr
Pětadvacetiletý Petr je už několik let single. Robinsonův ostrov je proto pro něj příležitost nejen k boji, ale i k seznámení. Do soutěže se přihlásil, protože má rád překonávání vlastních limitů a dle svých slov bude pro kmen výhodou.

Robinsonův ostrov - Petr
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Petr

Radim
Pětadvacetiletý Radim se do Robinsonova ostrova přihlásil, aby zjistil, jak moc dobrý je manipulátor. O sobě navíc říká, že je dost libovej týpek a zvídavý muž, který má rád mnohé typy žen a je všemu otevřený.

Robinsonův ostrov - Radim
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Radim

 

Anketa

Který z účastníků podle vás vyhraje soutěž Robinsonův ostrov?

Hlasovalo 4176 lidí.

 

O FORMÁTU SOUTĚŽE ČTĚTE ZDE

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

1 2
3
don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.