Publikováno 11. 1. 2018

ODTAJNĚNO: Robinsonův ostrov se vrací! Podívejte se na přehled všech soutěžících. Kdo vyhraje? HLASUJTE

Robinsonův ostrov
Zdroj: TV Nova
Robinsonův ostrov

Katka
Pětadvacetiletá Katka se už pátým rokem věnuje ragby. Zkušenosti z tohoto drsného sportu má proto v plánu zužitkovat i na ostrově a pro výhru je ochotna udělat všechno.

Robinsonův ostrov - Katka
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Katka

Jenda
Jednadvacetiletý Jenda je nejmladším účastníkem druhé řady Robinsonova ostrova. Chce všem dokázat, že i mladý člověk může porazit zkušenější hráče. Ve hře nemá žádné zábrany a pro výhru je ochoten lhát a podvádět, což podle něj k této show patří.

Robinsonův ostrov - Jenda
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Jenda

Káťa
Čtyřiatřicetiletá Káťa chce být především vzorem svým dětem. Rodina je proto pro ni také největší slabostí. Dojem šedé myšky v pozadí však plánuje využít ve své strategii.

Robinsonův ostrov - Káťa
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Káťa

Karel
Šestatřicetiletý Karel je o své výhře v soutěži Robinsonův ostrov zcela přesvědčený. Splňuje prý všechny atributy. Podle jeho slov je silný člověk po fyzické i psychické stránce. Navíc umí číst v lidech a je neskutečný manipulátor.

Robinsonův ostrov - Karel
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Karel

Martina
Šestadvacetiletá Martina se na účast v show připravovala různými způsoby a dokonce zkusila i hladovění. Na Robinsonově ostrově se totiž nejvíce bojí právě hladu a momentu, kdy půjde na velkou.

Robinsonův ostrov - Martina
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Martina

Martin
Třicetiletý Martin se do Robinsonova ostrova přihlásil z Austrálie, kde cestoval, surfoval a hlavně navštívil svou rodinu. Jeho strategií je spontánnost. Ničeho se nebojí a je připraven se postarat o kmen.

Robinsonův ostrov - Martin
Zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Martin

don

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.